Fundacja Edukacji
Społecznej „EKOS”

OFERTA DOSKONALENIA ZAWODOWEGO DLA NAUCZYCIELI W 2008 ROKU

Centrum Doskonalenia Nauczycieli prowadzi, działająca od 1989 roku, Fundacja Edukacji Społecznej „EKOS” w Swarzędzu.

Oferta zajęć doskonalenia zawodowego odpowiada na potrzeby zgłaszane przez dyrektorów w setkach wielkopolskich szkół, w których Fundacja realizuje popularne wśród uczniów i nauczycieli konkursy polonistyczne i matematyczne „Złota Żaba” i „Złota Żabka”. Proponujemy krótkie formy doskonalenia. Zajęcia przygotowują doświadczeni nauczyciele, często łączący pracę w szkole z działalnością akademicką. Kursy, seminaria i warsztaty odbywają się przez wszystkie miesiące roku, także w czasie wakacji. Zgłoszenia na kolejny miesiąc przyjmujemy do dnia 25 miesiąca poprzedzającego, drogą telefoniczną, w godzinach od 16.00 – 20.00, w lipcu i sierpniu od 9.00- 15.00. Wszystkie zajęcia odbywają się w salach dydaktycznych Centrum.

Oprócz stałej oferty kursów i szkoleń, CDN prowadzi także szkolenia w ramach grantów Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, których tematyka i organizacja podlega osobnym zasadom. Aktualnie zapraszamy na warsztaty doskonalące:

Strategie nauczania przedmiotów przyrodniczych w szkole ponadgimnazjalnej. Do egzaminu, a jednak ciekawie. (grudzień 2008 r.)

Pobierz formularz zgłoszeniowy