Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Wtorek, Września 25, 2018
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2018  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 231
Najnowszy Użytkownik: marcin_bazydlo
 Znamy wyniki egzaminów gimnazjalnych  
oke
    Z zaciekawieniem czekaliśmy na wyniki tegorocznego egzaminu. Okręgowa Komisja trochę zmieniła procedurę dostępu do indywidualnych wyników, ale podobnie jak w roku ubiegłym, każdy zdający mógł je w miniony piątek zobaczyć na portalu OKE. Interpratacja własnego wyniku wcale nie jest łatwa i dlatego raz jeszcze odsyłam do instrukcji, którą znajdziecie we "Wstępnej informacji o wynikach" OKE w Poznaniu TUTAJ. 
    Wszystkim uczniom i ich nauczycielom serdecznie gratuluję. Wyniki uczniów składają się na bardzo wysokie średnie wyniki Szkoły:
   

Dodane przez witold_gromadzki dnia 17/06/2018 17:42
Czytaj więcej ˇ (138) Czytań  Drukuj
 Szkolna Akademia Myślenia kończy rok akademicki wykładem o najbardziej współczesnych osiągnięciach światowej medycyny  
SAM
SAM kończy rok akademicki. Z wykładem: „Nowe możliwości leczenia immunologicznego chorych na raka płuca” przyjeżdża prof. Rodryg  Ramlau.  Nasz gość jest kierownikiem Katedry i Kliniki Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, przewodniczącym Polskiej Grupy Raka Płuc.  Zapraszam, nie tylko licealistów – przyszłych lekarzy i biologów, ale też zainteresowanych gimnazjalistów -  w najbliższy wtorek , 19.06. ,o godz. 8.30 do sali wykładowej.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 17/06/2018 13:35
(30) Czytań  Drukuj
 Rajd Ludwikowo 2018  
Rajd Ludwikowo 2018
Rajd 2018 za nami. W sobotę, przy bardzo słonecznej pogodzie, sprawdzaliśmy "Czy przyroda ma figurę?". Klasy wyruszyły z różnych miejsc, żeby spotkać się na polu biwakowym w Ludwikowie w Puszczy Zielonce. W stylowych nakryciach głowy kolejne zespoły przekraczały metę rajdu. Tu na strudzonych wędrowców (i rowerzystów) czekały przygotowane przez rodziców stoły z napojami, owocami i innymi przysmakami. Rajdową rywalizację (i dzień wolny do wykorzystania w ustalonym terminie) wygrała klasa IIA.
Zdjęcia rajdowych figur tutaj.

Dodane przez mariola_freyter dnia 11/06/2018 13:27
(34) Czytań  Drukuj
 It's your turn!  
konkurs j ang
W zeszły wtorek, 05 czerwca, siedem odważnych, pięknych i utalentowanych dziewczyn z naszych szkół wzięło udział w konkursie piosenki anglojęzycznej w Zespole Szkół w Pobiedziskach Letnisku "It's your turn'. Były to: Zosia Indrzejczak, Oliwia Grabska, Marysia Moskal, Patrycja Rogulska, Lidka Weselik, Matylda Drabowicz i Zosia Sęba.

Dodane przez magdalena_janas dnia 11/06/2018 11:40
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (92) Czytań  Drukuj
 Klasy siódme w Borach Tucholskich  
zamrzenicaWiększość z nas uznała ten wyjazd za swoją najlepszą wycieczkę szkolną. Pobyt w ośrodku Ustronie Leśne obfitował w atrakcje dla odważnych: wojskowy tor przeszkód, paintball, wspinanie się na mało stabilną wieżę ze skrzynek, pływanie kajakami, strzelanie z łuku i wiatrówki, park linowy... Dla tych, którzy nie mieli dosyć, była jeszcze siatkówka, wędrówki po lesie, dyskoteka i ognisko nad  jeziorem. Pogoda dopisała nam nadzwyczajnie, podobnie jak wszystkim ekosiakom...

Dodane przez wioletta_michalek dnia 07/06/2018 01:46
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (94) Czytań  Drukuj
 Peregrynacje klas trzecich  
Klasy trzecie nad morzem
Wizyta w Gniewie, warsztaty tkactwa, drukarstwa, strzelanie z kuszy, łuku, nauka pisania gęsim piórem, nadmorskie spacery i długie nocne rozmowy - wycieczka klas trzecich do Łeby była pełna słońca, śmiechu i dobrych wrażeń. Nawet nie zauważyliśmy, jak przez te trzy lata staliśmy się jedną, zgraną klasą. Na tym jednak nie  koniec - przerwa na bardzo dobrze zdane egzaminy z warsztatów interdyscyplinarnych - i we wtorek ...

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 06/06/2018 15:12
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (103) Czytań  Drukuj
 2a i 2b w Łebie  
2ab w Łebie

W poniedziałek wcześnie rano wesoły autobus zabrał nas do Łeby. Polskie wybrzeże przywitało nas piękną i słoneczną pogodą. Dzięki niej udało nam się zrealizować nasz wycieczkowy plan. Jego realizację rozpoczęliśmy od rejsu statkiem po jeziorze Łebsko....

Zdjęcia


Dodane przez dorota_indrzejczak dnia 03/06/2018 17:43
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (79) Czytań  Drukuj
 E(X)PLORY 2018  
logo explory


Miło mi Państwa zawiadomić, że na liście osób przyjętych do Programu Staży Badawczo-Rozwojowych E(x)plory 2018 realizowanych przez Fundację Zaawansowanych Technologii znalazło się troje uczniów z naszej szkoły - Iga Muszalska, Szymon Lewicki oraz Kacper Maciejewski. Nasi uczniowie swoje dwutygodniowe staże pod opieką mentora odbędą na Wydziale Biotechnologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zwycięzcom GRATULUJEMY!

Wszystkim uczniom, którzy ubiegali się o przyjęcie do tegorocznego programu staży - dziękujemy za podjęty trud i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji. 

Dodane przez dorota_indrzejczak dnia 02/06/2018 10:44
(0) Komentarzy ˇ (46) Czytań  Drukuj
 AIESEC znowu w Ekosie!  
Aisec

Within the framework of our long-standing cooperation with the international student organisation AIESEC we are really happy to host a guest from India, Akhil Bansal. Akhil (a student of DES Law College, Pune) is going to have lessons with all our students every day this week. We can't wait to learn interesting facts about India and hope these meeting will be fruitful for both sides.


Dodane przez natalia_czajka dnia 21/05/2018 15:54
(0) Komentarzy ˇ (114) Czytań  Drukuj
 Siatkówka plażowa chłopców  
siatka

Chłopaki, chłopaki…bardzo Wam gratulujemy. Od dziś Was także, tzn. Igora z 2b i Marcina z 3b, możemy nazywać Mistrzami Plażówki. Brawo!! Chłopcy stoczyli swe pojedynki na piasku. Zmienna aura, trochę wiatru wiejącego z różnych kierunków, słońce świecące w oczy, trochę piaskowego peelingu nie ułatwiły osiągnięcie sukcesu.  Łatwo nie było, ale liczy się efekt końcowy i zdobycie kolejnych doświadczeń.

FOTO


Dodane przez beata_szafranska dnia 20/05/2018 11:54
(0) Komentarzy ˇ (55) Czytań  Drukuj
 Siatkówka plażowa  
siatka

…od tego roku wiemy, ze niekoniecznie musi odbywać się na piasku:). Ale brak piaszczystego podłoża nie przeszkodził Anecie i Tosi z 2b oraz Oli z 2a zostać Mistrzyniami naszej gminy w tej konkurencji. Dziewczyny solidnie przygotowały się do tych rozgrywek. Podczas turnieju rozegrały cztery pojedynki i we wszystkich pokonały swoje rywalki. Dobrze zaprezentowały się zarówno w zagrywce, jej przyjęciu, wystawieniu i zbiciu piłki. Żałujcie, że nie mogliście ich zobaczyć podczas tej rywalizacji. Bardzo serdecznie gratulujemy całej trójce.

FOTO


Dodane przez beata_szafranska dnia 17/05/2018 23:28
(0) Komentarzy ˇ (59) Czytań  Drukuj
Strona 2 z 105 < 1 2 3 4 5 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto zobaczyć, co polecają:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
 Losowa fotografia