Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Czwartek, Lipiec 20, 2017
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2017  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Biblioteka  
Strona domowa
Katalog on-line
 Użytkowników Online  
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 230
Najnowszy Użytkownik: malgorzata_plucinska
 Wizyta w Sądzie Rejonowym  
temidaKlasa 3b miała dziś okazję złożyć wizytę w Sądzie Rejonowym Stare Miasto w Poznaniu - w charakterze gości, nie zaś podsądnych ani świadków. Mogliśmy obejrzeć pokój przesłuchań,  celę dla oskarżonych, sale rozpraw, archiwum sądowe (najstarsza księga pochodziła z czasów króla Poniatowskiego!). Najważniejsza dla nas była rozmowa z sędzią Samantą Wierzbicką, Przewodniczącą Wydziału IV Rodzinnego i Nieletnich. Dowiedzieliśmy się, że każdy sędzia orzeka wylącznie w oparciu o Konstytucję oraz ustawy, zgodnie z własnym sumieniem i doświadczeniem życiowym. Z przykrością...

Dodane przez wioletta_michalek dnia 11/05/2017 13:50
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (96) Czytań  Drukuj
 Zaczęły się egzaminy gimnazjalne  
EgzaminDzisiaj o godzinie 9.00 w całej Polsce rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. W Swarzędzu na szczęście nie było śnieżycy ani innych nieprzewidzianych zdarzeń, więc wszyscy stawili się na czas. Cała społeczność szkolna, a zwłaszcza wychowawczynie, trzymała kciuki oraz podtrzymywała na duchu trzecioklasistów. Historia z wos-em okazała się łatwa, a polski (podobno) - był bardzo łatwy. Oby po jutrzejszych testach nastroje były równie optymistyczne!

FOTKI TUTAJ

Dodane przez wioletta_michalek dnia 19/04/2017 20:00
(0) Komentarzy ˇ (69) Czytań  Drukuj
 Wywiadówka 22 kwietnia 2017 r.  
AktualnościZapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami i nauczycielami w najbliższą sobotę 22 kwietnia 2017 r. Harmonogram spotkań można pobrać tutaj.

Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 19/04/2017 19:01
(0) Komentarzy ˇ (80) Czytań  Drukuj
 Nadzieja znowu górą!  
WIelkanoc
Wielka Noc wielkiej nadziei przed nami. Wszystkim życzę serdecznie radości świętowania. Dni spokojnych, wesołych i rodzinnych. Zdrowia nam wszystkim! Najstarszym uczniom zasłużonej pewności siebie.
Dodane przez witold_gromadzki dnia 13/04/2017 20:10
(0) Komentarzy ˇ (77) Czytań  Drukuj
 Trzecie spotkanie Wielkopolskiej Ligi Robotyki 2016/2017  
RobotykaTrzecie spotkanie Wielkopolskiej Ligi Robotyki już za nami. Konkurencja polegała na zbudowaniu i zaprogramowaniu konstrukcji, która w jak najkrótszym czasie pokona trasę 10 metrów i autonomicznie zatrzyma się na wyznaczonej strefie hamowania. Walka była bardzo wyrównana, a poziom zawodów bardzo wysoki. Między drużyną która zajęła miejsce 2, a 9 była tylo 1 sekunda różnicy w czasie dotarcia do mety. Tym bardziej cieszą bardzo dobre wyniki naszych drużyn: pierwsze, czwarte, szóste i ósme miejsce.
Zwycięska drużyna - "Gorące Topory", czyli Michał Roszak i Jan Indrzejczak pokonali całą trasę w 5,86 sekundy. Jako jedyni osiągnęli czas poniżej 6 sekund i pobili w ten sposób najlepszy zeszłoroczny wynik (6,08), również osiągnięty przez uczniów naszej szkoły. 

Dodane przez krzysztof_tarocinski dnia 23/03/2017 02:48
(0) Komentarzy ˇ (101) Czytań  Drukuj
 Finałowe próby trzecioklasistów  
eksperyment2017
   Ostatnie dni dla najstarszych gimnazjalistów nie należą do łatwych. W ubiegłym tygodniu zakończyli trzecią i ostatnią próbę egzaminu (w sobotę jeszcze "dzień otwarty"), a dzisiaj równie trudny egzamin z doświadczeń chemicznych i fizycznych. Ten jest szczególnie emocjonujący: nie tylko wymaga dużej wiedzy, ale co ważniejsze, polega na samodzielnym rozwiązaniu problemu drogą zaplanowanego i wykonanego eksperymentu. Ci, którzy cenią sobie nauki przyrodnicze byli w swoim żywiole! Trzymam kciuki za wyniki wszystkich.Część emocji zobaczyć możemy TUTAJ.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 22/03/2017 14:35
(0) Komentarzy ˇ (107) Czytań  Drukuj
  Warto było "Drzwi otworzyć"! Wszyscy dopisali! Może jedynie pogoda...  
Drzwi2017
    Przygotowywaliśmy się wszyscy. Szkoła pękała w szwach, ale udało się! Mobilizacja uczniów, nauczycieli, rodziców i wielu, wielu  naszych przyjaciół, pozwoliła pokazać, jak się wspólnie uczymy i bawimy. Pierwszy raz pokazy uświetnili rodzice... oj! było radośnie! My wystąpiliśmy pierwszy raz w "strojach szkolnych ozdobnych" (raz jeszcze dziękujemy rodzicom!) i z całą pewnością był to duży, zasłużony sukces - umiemy pracować nawet w tak wielkiej grupie. Zadebiutował nowy zespół muzyczny - gromkie brawa zapowiadają kolejne sukcesy. Otrzymaliśmy też ostatnie wydanie "Ekosika" - warto czytać! Licealiści w roli nauczycieli wypadli rewelacyjnie - duże audytorium wcale ich nie peszyło - wszystkie lekcje: z języków obcych, biologii, fizyki, geografii, polskiego i matematyki zrobiły duże wrażenie. Podobnie gimnazjaliści, którzy zaprezentowali debatę oksfordzką. Pogoda ewidentnie odbiegała od naszych nastrojów i nie pozwoliła przeprowadzić doświadczeń chemicznych, które zaplanowaliśmy na boisku sportowym. Zapowiada się suplement, jak tylko pogoda pozwoli. Wreszcie finałowe zawody sportowe: "Kartkówka - koszkówka". Wgrała 2b! Będą mieli dzień wolny! Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję. Tutaj fotki. ORAZ MEGA DUŻO NOWYCH oraz film z występu wszystkich uczniów. TUTAJ z innej kamery, a tutaj nasze muzykowanie.
 Kolejne w nowym tygodniu.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 18/03/2017 17:42
(0) Komentarzy ˇ (133) Czytań  Drukuj
 Cichutko, pod osłoną nocy, przyszły...  
Lalki2017
    Niespodziewanie, po cichu, pod osłoną nocy, z różnych stron świata literatury i filmu przybyły postaci dziwne, ale nie obce... Rozpoznawalne, ale niezupełnie takie. Zasiadły (obsiadły?) w miejscach naszych. Rozgościły sie prawie bezczelnie - jakby u siebie... Może goście? Drzwi przecież otwarte. Tu widać  więcej.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 16/03/2017 21:10
(0) Komentarzy ˇ (101) Czytań  Drukuj
 Trzecia próba gimnazjalna  
EgzaminOd poniedziałku do środy klasy 3a i 3b piszą trzecią próbę egzaminu gimnazjalnego. Nerwów jest mniej niż poprzednio -wszystkie procedury zostały opanowane, wiedzy również w głowach przybyło. Wiosenne słońce zagląda życzliwie do sali:)

Dodane przez wioletta_michalek dnia 14/03/2017 11:48
(0) Komentarzy ˇ (104) Czytań  Drukuj
 Otwieramy nasze drzwi i zapraszamy gości  
drzwi otwarte 2017

W sobotę 18 marca otworzymy nasze drzwi szerzej niż zwykle - zapraszamy wszystkich, którzy chcą się z nami uczyć od kolejnego roku oraz rodziców naszych uczniów na godzinę 10.00. Będzie można zobaczyć nasze lekcje, nas samych oraz uczestniczyć w kilku niespodziankach. Jeśli do tej pory nigdy u nas nie byłeś, napisz meila, to przyślemy imienne zaproszenie.


Dodane przez witold_gromadzki dnia 13/03/2017 15:32
(0) Komentarzy ˇ (107) Czytań  Drukuj
 Niespodzianka dla Pań i Dziewcząt  
dzień kobiet 2017Ten dzień w ostatnich latach gromadzi w Polsce wiele kobiet na ulicach miast, gdzie manifestują w obronie swoich praw.
Inną temperaturę miał 8 marca 2017 r. w naszej szkole. Trzecioklasiści gimnazjalni postanowili zaprosić nasze Panie i Dziewczęta do sali gimnastycznej, aby im zaprezentować przygotowany przez siebie muzyczny upominek, okazać dla nich sympatię i wdzięczność za to, że są. Atmosferę wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 09/03/2017 06:49
(0) Komentarzy ˇ (107) Czytań  Drukuj
Strona 3 z 99 < 1 2 3 4 5 6 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Szkoła warta polecenia  
gimnazjum nr 1 i I liceum ogólnokształcące w Swarzędzu
 Warto zobaczyć, co polecają:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
 Losowa fotografia  
 Ciekawy link  
Projekt
"Dziecięcy świat emocji"
grupy MIMIKA