Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Wtorek, Września 25, 2018
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2018  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 231
Najnowszy Użytkownik: marcin_bazydlo
 Szkolne Zawody Pływackie Ekosiaków  
Zawody Pływackie 2018

Środa, w tym tygodniu, to ważny dla nas dzień. Tego dnia około dwie trzecie naszej społeczności zanurzyło się w wodach „Wodnego Raju”. Podczas tegorocznych Szkolnych Zawodów Pływackich rywalizowaliśmy w pięciu konkurencjach ( styl grzbietowy, klasyczny, dowolny, motylkowy i sztafecie  oraz dwóch kategoriach (chłopcy i dziewczęta…choć jedna z zawodniczek była kobietą, a jeden z zawodników z pewnością wiek chłopięcy ma już za sobąJ). Emocji o różnym zabarwieniu podczas zawodów nie brakowało. Była radość z odniesionych zwycięstw, euforia i zadowolenie, gdy cel został osiągnięty, ale także smak porażki, bo przecież liczyło się na więcej i łzy spowodowane odmową współpracy organizmu z ambicjami zawodnika, na kawałach Żartownisia kończąc. Bardzo udane zawody, bo zawodnicy i ich kibice nie zawiedli. Ogłoszenie wyników już wkrótce.

FOTO wkrótce... TUTAJ kilka pierwszych...i pozostałe

Foto z ogloszenia wyników zawodów


Dodane przez beata_szafranska dnia 17/05/2018 23:14
(0) Komentarzy ˇ (50) Czytań  Drukuj
 Pomagamy  
biegacz

Minioną niedzielę piętnastoosobowa grupa uczniów z naszej Szkoły spędziła bardzo pracowicie na Stadionie Miejskim w Swarzędzu. Wspomogliśmy organizatorów 7 Biegu 10 km Szpot Swarzędz, przy jego przeprowadzeniu. Z dużym zaangażowaniem pracowaliśmy w dwóch strefach. W medalowej gratulowaliśmy zawodnikom pokonania dystansu oraz wręczaliśmy piękne medale uczestnictwa w biegu. Na stanowisku zlokalizowanym na za metą dbaliśmy, by każdy uczestnik otrzymał wodę do picia. Zadbaliśmy o porządek w obu strefach. Od zawodników biegu otrzymaliśmy podziękowania dla wszystkich wolontariuszy tej imprezy, które za naszym pośrednictwem przekazujemy pozostałym. Dobrze wykonaliśmy swoje zadanie.

Foto


Dodane przez beata_szafranska dnia 23/04/2018 21:02
(0) Komentarzy ˇ (89) Czytań  Drukuj
 Rozdaliśmy nagrody i wydaliśmy książkę!  
25 Złota Żaba

       W minioną sobotę 25. raz rozdaliśmy nagrody najlepszym uczestnikom konkursu „Złota Żaba” i „Złota Żabka”. W "Żabie" w dziedzinie języka polskiego i literatury nagrody otrzymały nasze uczennice: Patrycja Rogulska (trzecie wyróżnienie) i Marta Kubacka (szóste wyróżnienie). W matematycznej „Żabce”  laureatem został nasz uczeń Hubert Bączyk (8. miejsce). Biorąc pod uwagę, że w konkursach brało udział  12 099 uczniów -  gratulacje są tym serdeczniejsze.

      Zauważmy, że uroczystość uświetnili zaproszeni goście, przedstawiciele wielu samorządów, Uniwersytetów: im. A. Mickiewicza i Ekonomicznego  oraz nasi uczniowie śpiewający piosenki Wojciecha Młynarskiego. Odnotujmy też wielce udany debiut piosenkarski na ekosowej szkolnej estradzie, prof. Klaudyny Woszczyk!

      Z okazji jubileuszu „Żaby” Fundacja wydała z wyjątkową starannością wyjątkową książkę: „Lekcje twórczego myślenia ze Złotą Żabą” – zbiór zadań konkursowych z polskiego i matematyki z rozwiązaniami.  Jak napisali na okładce redaktorzy (znamy ich!): „Każdy nastolatek (i nie tylko) znajdzie w niej wiele okazji do intelektualnej zabawy i samodzielnego odkrywania radości z myślenia”. Tę książkę warto i trzeba mieć! FOTY TUTAJ!

W organizacji sobotniej uroczystości pomagało wielu uczniów naszych szkół – serdecznie dziękuję!

Dodane przez witold_gromadzki dnia 23/04/2018 13:12
(0) Komentarzy ˇ (61) Czytań  Drukuj
 II Igrzyska Biegowe Dzieci i Młodzieży  
biegacz

W miniona sobotę, 21 kwietnia, na stadionie w Swarzędzu, odbyły się II Igrzyska Biegowe Dzieci i Młodzieży szkół swarzędzkich. Rozegrano biegi na dystansie 100, 200, 300, 400, 600, 800 i 1000 metrów w różnych kategoriach wiekowych. Jak na igrzyska przystało odbyła się defilada wszystkich reprezentacji szkolnych, która zakończyła się zapaleniem znicza. Podczas tych zawodów odegraliśmy dwie role. Nasza reprezentacja , choć niewielka wystartowała w dwóch konkurencjach. W kategorii chłopców rocznika 2002/03 zajęliśmy 3, 6 i 12 miejsce. W kategorii dziewcząt rocznika 2005 miejsce 16. Zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Mieliśmy także przyjemność wspomóc te zawody organizacyjnie. Grupa złożona z ósemki naszych uczniów pracowała na mecie i w strefie medalowej. Grupa wolontariuszy spisała się na medal!! Foto


Dodane przez beata_szafranska dnia 22/04/2018 21:31
(0) Komentarzy ˇ (67) Czytań  Drukuj
 Nie wszyscy zdają dziś egzamin...  
Konkursy przedmiotowe 2018
Czworo uczniów klasy trzeciej w poniedziałek otrzymało tytuł laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: Oliwia Wika-Czarnowska z matematyki, Janek Indrzejczak - z fizyki, Wiktoria Gawrońska i Grzegorz Sowa z geografii. Do ich  grona  dołączyło dwóch uczniów klasy drugiej - co zasługuje na uwagę szczególną -  Staś Schlaffke został laureatem konkursu z biologii, Szymon Giernalczyk - z fizyki. Tytuły finalistów uzyskali - Kacper Maciejewski - z matematyki, Gosia Czaykowska - z języka polskiego. Uczniom i  ich nauczycielom serdecznie gratulujemy! Przypomnijmy, że ...
 


Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 19/04/2018 09:09
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (122) Czytań  Drukuj
 Nadeszła oczekiwana środa i emocje... opadły!  
Gimnazjalny 2018
    Egzaminy gimnazjalne rozpoczęte. Emocje raczej pod kontrolą zdających. Wszyscy przyszli i to o czasie. Procedury trochę wydłużone w stosunku do egzaminów próbnych: trzeba było potwierdzić obecność na liście obecności i przekazać kody kreskowych. Jak się zachowywali na kilka chwil przed egzaminem możemy zobaczyćTUTAJ. 
Za wszystkich sympatycznych Gimnajków trzymamy kciuki!
Arkusze egzaminów tutaj

Dodane przez witold_gromadzki dnia 18/04/2018 11:53
(0) Komentarzy ˇ (81) Czytań  Drukuj
 Plenery 7a i 7b w Palmiarni 2018  
Plener fotograficzny 2009   Szanowni Państwo, z końcem marca klasy: 7a i 7b zrealizowały swój Dzień Przedmiotowy z plastyki w poznańskiej Palmiarni. Tematem pleneru były studia rysunkowe form roslinnych i zwierzęcych z przeróżnych stref klimatycznych. Było pracowicie, ciekawie i czasem nawet zbyt gorąco, ale dalismy radę. 
Fotki  TUTAJ

Dodane przez malgorzata_plucinska dnia 10/04/2018 19:57
(0) Komentarzy ˇ (90) Czytań  Drukuj
 Wywiadówka 14 kwietnia 2018 r.  
SpotkaniaZapraszamy Rodziców na wywiadówkę w sobotę 14 kwietnia. Szczegółowy plan: tutaj .

Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 10/04/2018 15:44
(0) Komentarzy ˇ (75) Czytań  Drukuj
 Sukces Patrycji w Europejskim Konkursie Statystycznym  
Sukces Patrycji
Patrycja Rogulska, uczennica klasy 2a, zajęła trzecie miejsce w krajowym etapie Europejskiego Konkursu Statystycznego, a tym samym znalazła się wśród sześciu zespołów zakwalifikowanych do udziału w europejskiej części konkursu. Konkurencja była duża - 1335 uczestników z 478 zespołów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego kraju.
Po eliminacjach w formie testu wiedzy oraz interpretacji tekstów analitycznych i przygotowaniu prezentacji na temat związany z rynkiem pracy została wyłoniona finałowa dziesiątka zespołów (po pięć z każdej grupy wiekowej). Finał europejskiego etapu konkursu nastąpi w maju - trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Patrycji.

Dodane przez mariola_freyter dnia 05/04/2018 22:20
(93) Czytań  Drukuj
 Nadeszły Święta, nadeszła Jasność  
WIelkanoc


Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim życzymy słonecznych dni i radości.


Dodane przez witold_gromadzki dnia 29/03/2018 12:13
(0) Komentarzy ˇ (117) Czytań  Drukuj
 Witamy gości z Holandii...  
Holandia 2016
Ostatni raz widzieliśmy się we wrześniu - w Middelburgu. To był czas na zawiązanie serdecznych kontaktów, które cały czas utrzymujemy. Dzisiaj o godzinie 18.45 witaliśmy ich na Ławicy. Nasi przyjaciele ze szkoły CSC Van de Perre z Holandii  będą gościć u nas do soboty. Powitanie było serdeczne i sympatyczne. Jutro pierwsze spotkania w szkole.
Powitanie na lotnisku :)
Dzień pierwszy - od rana spotkanie
w szkole, rozmowy, prezentacje przygotowane przez uczniów na temat Polski, Swarzędza, naszej szkoły; międzynarodowy  mecz siatkówki rozgrywany przy głośnym i energetycznym dopingu kibiców obu drużyn - wygrany 2:1 :). Po południu nauka lepienia pierogów i wykład na temat energii odnawialnej. Wieczorem urodziny Maartje :) Wszystkiego najlepszego, Maartje !
Dzień drugi - dzisiaj zwiedzamy Muzeum ...

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 27/03/2018 23:51
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (168) Czytań  Drukuj
Strona 3 z 105 < 1 2 3 4 5 6 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto zobaczyć, co polecają:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
 Losowa fotografia