Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Poniedziałek, Wrzesień 25, 2017
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2017  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 230
Najnowszy Użytkownik: malgorzata_plucinska
  Warto było "Drzwi otworzyć"! Wszyscy dopisali! Może jedynie pogoda...  
Drzwi2017
    Przygotowywaliśmy się wszyscy. Szkoła pękała w szwach, ale udało się! Mobilizacja uczniów, nauczycieli, rodziców i wielu, wielu  naszych przyjaciół, pozwoliła pokazać, jak się wspólnie uczymy i bawimy. Pierwszy raz pokazy uświetnili rodzice... oj! było radośnie! My wystąpiliśmy pierwszy raz w "strojach szkolnych ozdobnych" (raz jeszcze dziękujemy rodzicom!) i z całą pewnością był to duży, zasłużony sukces - umiemy pracować nawet w tak wielkiej grupie. Zadebiutował nowy zespół muzyczny - gromkie brawa zapowiadają kolejne sukcesy. Otrzymaliśmy też ostatnie wydanie "Ekosika" - warto czytać! Licealiści w roli nauczycieli wypadli rewelacyjnie - duże audytorium wcale ich nie peszyło - wszystkie lekcje: z języków obcych, biologii, fizyki, geografii, polskiego i matematyki zrobiły duże wrażenie. Podobnie gimnazjaliści, którzy zaprezentowali debatę oksfordzką. Pogoda ewidentnie odbiegała od naszych nastrojów i nie pozwoliła przeprowadzić doświadczeń chemicznych, które zaplanowaliśmy na boisku sportowym. Zapowiada się suplement, jak tylko pogoda pozwoli. Wreszcie finałowe zawody sportowe: "Kartkówka - koszkówka". Wgrała 2b! Będą mieli dzień wolny! Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję. Tutaj fotki. ORAZ MEGA DUŻO NOWYCH oraz film z występu wszystkich uczniów. TUTAJ z innej kamery, a tutaj nasze muzykowanie.
 Kolejne w nowym tygodniu.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 18/03/2017 17:42
(0) Komentarzy ˇ (167) Czytań  Drukuj
 Cichutko, pod osłoną nocy, przyszły...  
Lalki2017
    Niespodziewanie, po cichu, pod osłoną nocy, z różnych stron świata literatury i filmu przybyły postaci dziwne, ale nie obce... Rozpoznawalne, ale niezupełnie takie. Zasiadły (obsiadły?) w miejscach naszych. Rozgościły sie prawie bezczelnie - jakby u siebie... Może goście? Drzwi przecież otwarte. Tu widać  więcej.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 16/03/2017 21:10
(0) Komentarzy ˇ (130) Czytań  Drukuj
 Trzecia próba gimnazjalna  
EgzaminOd poniedziałku do środy klasy 3a i 3b piszą trzecią próbę egzaminu gimnazjalnego. Nerwów jest mniej niż poprzednio -wszystkie procedury zostały opanowane, wiedzy również w głowach przybyło. Wiosenne słońce zagląda życzliwie do sali:)

Dodane przez wioletta_michalek dnia 14/03/2017 11:48
(0) Komentarzy ˇ (138) Czytań  Drukuj
 Otwieramy nasze drzwi i zapraszamy gości  
drzwi otwarte 2017

W sobotę 18 marca otworzymy nasze drzwi szerzej niż zwykle - zapraszamy wszystkich, którzy chcą się z nami uczyć od kolejnego roku oraz rodziców naszych uczniów na godzinę 10.00. Będzie można zobaczyć nasze lekcje, nas samych oraz uczestniczyć w kilku niespodziankach. Jeśli do tej pory nigdy u nas nie byłeś, napisz meila, to przyślemy imienne zaproszenie.


Dodane przez witold_gromadzki dnia 13/03/2017 15:32
(0) Komentarzy ˇ (140) Czytań  Drukuj
 Niespodzianka dla Pań i Dziewcząt  
dzień kobiet 2017Ten dzień w ostatnich latach gromadzi w Polsce wiele kobiet na ulicach miast, gdzie manifestują w obronie swoich praw.
Inną temperaturę miał 8 marca 2017 r. w naszej szkole. Trzecioklasiści gimnazjalni postanowili zaprosić nasze Panie i Dziewczęta do sali gimnastycznej, aby im zaprezentować przygotowany przez siebie muzyczny upominek, okazać dla nich sympatię i wdzięczność za to, że są. Atmosferę wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 09/03/2017 06:49
(0) Komentarzy ˇ (141) Czytań  Drukuj
 W minioną sobotę gościliśmy gimnazjalistów z całej Wielkopolski  
Żaby 2017
   Każdego roku w sobotę na przełomie zimy i wiosny przyjeżdżają do nas najzdolniejsi gimnazjalni poloniści i matematycy z całej Wielkopolski. Także w minioną sobotę w naszych ławkach zasiadło ponad dwustu uczestników konkursu "Złota Żaba". 300 następnych zajęło Szkołę Podstawową nr 4 na Os. Kościuszkowców. To najbardziej prestiżowy i najstarszy konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Przyjęcie tak dużej grupy wymaga wyjątkowej mobilizacji nie tylko naszych nauczycieli, ale też wielu uczniów, którzy pomagali w organizacji tego przedsięwzięcia. Wszystkim bardzo dziękuję. Warto zauważyć, że wśród konkursowiczów mażna było zobaczyć też kilku uczniów naszego gimnazjum i to nie tylko z klasy trzeciej.  Tutaj kilka fotek.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 05/03/2017 20:48
(0) Komentarzy ˇ (160) Czytań  Drukuj
 Studnióweczka, jakiej jeszcze nie było  
Studnióweczka 2017
W sobotni wieczór cały budynek EKOSU rozbrzmiewał gwarem i muzyką do późnego wieczora. To bawiły się na swojej studnióweczce najbardziej utalentowane klasy w szkole - 3a i 3b. Zaczęło się od inscenizowanej kłótni - czy impreza ma być w stylu eleganckiego balu, afrykańskim, Harry`ego Pottera, policyjnym czy też harleyowców. Ostatecznie spór został zażegnany przez wychowawczynie, które zaproponowały musicale :"Grease" i "Footlose".
Dzięki temu sala została ozdobiona wieloma balonami, szafą grającą, postaciami tancerzy, a nawet... 

Dodane przez wioletta_michalek dnia 19/02/2017 17:42
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (257) Czytań  Drukuj
 Przyjeżdżają goście z Chin i Ukrainy!  
AisecW ramach współpracy z międzynarodową organizacją studentów AIESEC w nadchodzącym tygodniu lekcje odbywać będą: Zheningjing (Janina) He studentka międzynarodowej komunikacji  z University of Nottingham Ningbo China (gra na fortepianie, cytrze oraz śpiewa) i Kateryna Sements studentka ekonomii z Ukrainy.  Przygotowany plan zajęć przewiduje lekcje w każdej klasie. Tu NOWE  fotki.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 17/02/2017 11:19
(0) Komentarzy ˇ (158) Czytań  Drukuj
 Zimowe współzawodnictwo…  
Komunikat

…czyli wyniki tegorocznych Szkolnych Zawodów Narciarskich i Snowboardowych, Muszyna 2017 zostały oficjalnie ogłoszone jeszcze w Muszynie. Pełna lista wyników została udostępniona uczniom.

Lista zwycięzców dalej...

 


Dodane przez beata_szafranska dnia 14/02/2017 09:05
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (203) Czytań  Drukuj
 Wreszcie ktoś się zlitował!  
Kolos w zimie
  Pogoda nie sprzyja - chorych przybywa. Nasza podatność na wirusy i bakterie w dużej mierze zależy od sposobu ubierania. Nie trzymajmy szalików i czapek w plecakach i kieszeniach - tam nas nie ochronią. Nie wybiegajmy ze szkoły rozpięci, a bywa, że i w butach ... tekstylnych. Sympatyczni artyści pomyśleli też o ... kolosie. Tylko ... na głowie czegoś brakuje... Fotka  TUTAJ wyraźnie pokazuje co już jest, a czego  brakuje...

Dodane przez witold_gromadzki dnia 25/01/2017 15:54
(0) Komentarzy ˇ (161) Czytań  Drukuj
 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy …  
Wielka Orkiestra

ponownie zagrała z naszym udziałem. Trudy Szkoły Zimowej nie zatrzymały nas dziś w domach. Kwestowaliśmy na ulicach Swarzędza wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wolontariusze z naszej szkoły zebrali łącznie ok. 3500 złotych. Podziękowania za poświęcony czas i zebraną kwotę należą się uczniom:

klasy 1a Hani, Lidce, Małgosi, Oli K., Oli Ś., Patrycji, Zosi J., Zosi S., Zuzi, Mikołajowi W. i Szymonowi

klasy 1b Maciejowi

klasy IIA Zosi G. i Karolowi M.

Dziękujemy! :) FOTO


Dodane przez beata_szafranska dnia 15/01/2017 20:21
(0) Komentarzy ˇ (173) Czytań  Drukuj
Strona 4 z 100 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto zobaczyć, co polecają:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
 Losowa fotografia