Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Poniedziałek, Styczeń 22, 2018
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2018  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Użytkownicy Online: beata_szafranska

Zarejestrowanch Uzytkowników: 231
Najnowszy Użytkownik: marcin_bazydlo
 "Projekt Młynarski"  
Młynarski

       Koncert przygotowany w ramach warsztatów nadobowiązkowych z muzykowania zgromadził  dziś całą społeczność szkolną.  "Projekt Młynarski" polegał na pokazaniu tej ważnej dla  współczesnej kultury postaci poprzez jej osobiste wypowiedzi (kanwą dla scenariusza był wywiad,  którego autor "Kocham cię, życie" udzielił  niedługo przed śmiercią)  oraz poprzez jego twórczość. Piosenki i ballady wykonane  przez Julię Hermańską, Marysię Moskal, Kasię Niemier, Patrycję Rogulską i Stasia Schlaffke zabrzmiały niezwykle świeżo i czysto. Artyści porwali publiczność, która reagowała huraganowymi brawami, na końcu na stojąco. Słowa uznania i podziękowania należą się pani Klaudynie Woszczyk, która wyzwoliła w uczestnikach warsztatów radość śpiewania i całą rzecz wyreżyserowała.

Zdjęcia  tutaj.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 22/06/2017 19:25
(0) Komentarzy ˇ (157) Czytań  Drukuj
 Ostatni dzień klas 3a i 3b  
ostatnie lekcje gim 2017
Oto nadszedł długo wyczekiwany moment - na ostatni dzień lekcji w EKOSIE uczniowie klas 3a i 3b przyszli w przebraniach! W tym roku pomysłowość i fantazja absolwentów przeszły  wszelkie oczekiwania. W murach naszej szkoły pojawili się: Szerlok Holmes i Kubuś Puchatek, sędzia w todze, Pan Jezus, kobieta jaskiniowa i kobieta - wiosna, kapitan Bomba, zakonnica i rzeźnik, wróżka, cyklista, tajni zabójcy i zielonoskóre stwory... Odwiedzając na lekcjach różne klasy, grali na gitarze, śpiewali i zbierali drobne datki na zakończenie roku:)
Fotki TUTAJ:)

Dodane przez wioletta_michalek dnia 22/06/2017 13:36
(0) Komentarzy ˇ (185) Czytań  Drukuj
 My tu kończymy rok szkolny, a tam wszystko dopiero się zaczyna!  
dzieckoAD
    

    Od tygodnia jest na świecie, pełen uroku - patrz fotka, Jan Dymitr. Mówią, że z umiejętnością niemieckiego na poziomie c1... Mama i dziecko są już w domu i mają się dobrze. Całej nowej rodzinie ślemy życzenia radości i dużo, dużo zdrowia!


Dodane przez witold_gromadzki dnia 20/06/2017 14:46
(0) Komentarzy ˇ (176) Czytań  Drukuj
 Plenery 2017  
plener malarski  Szanowni Państwo, zrealizowaliśmy nasze tradycyjne, coroczne plenery rysunkowe i wn-owy malarski. Udało się prawie spokojnie pogodowo i bardzo rzetelnie pracowo, choć chwilami trudno było uwierzyć dramatycznym prognozom.
Fotki z ZOO (1a i 1b) TUTAJ
Fotki wn rysunek TUTAJ

Dodane przez malgorzata_plucinska dnia 18/06/2017 16:32
(0) Komentarzy ˇ (137) Czytań  Drukuj
 Od rana serwery OKE ledwo dają radę! Mamy wyniki egzaminów! Szymon Lewicki z 3b rekordzistą w Polsce! Średnie wyniki miast i gmin Wielkopolski  
oke
     Niektórzy próbowali już o północy - nic z tego: dla OKE dzień zaczyna się o 8.30. Większość już się zalogowała i ma swoje wyniki - pozostałych odsyłam na stronę OKE . Tam znajdziecie procedurę uzyskania indywidualnego wyniku. Rozkłady statystyczne wyników uczniów znajdziecie TUTAJ.  Mamy też średnie wyniki Szkoły, Poznania oraz staniny dla Wielkopolski. Wiele wskazuje...


Dodane przez witold_gromadzki dnia 16/06/2017 10:38
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (414) Czytań  Drukuj
 Finał Wielkopolskiej Ligi Robotyki 2017  
robotycyFinał Wielkopolskiej Ligi Robotyki już za nami. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli świetne rezultaty. Pierwsze miejsce w lidze zdobyli Jan Indrzejczak i Michał Roszak. Na podium zajmując trzecie miejsce znaleźli się Jakub Bączyk i Szymon Giernalczyk. Szóste miejsce należało do Kuby Mrówczyńskiego i Mateusza Pliszki. W zawodach reprezentowali naszą szkołę również: Jan Szymkowiak, Wojtek Medenecki, Mieszko Mańkowski i Jan Stachowiak zajmując odpowiednio miejsce 18 i 20. W całych zawodach startowało łącznie 30 drużyn. Wszystkim gorąco gratuluję!

Dodane przez krzysztof_tarocinski dnia 14/06/2017 10:10
(0) Komentarzy ˇ (151) Czytań  Drukuj
 Ogłoszenie wyników  
extra news

Nie wiem, jakim cudem udało mi się dochować tajemnicy. Codziennie przedstawiciele zainteresowanych klas zjawiali się w pokoju nauczycielskim nr 2 celem nakłonienia mnie do wcześniejszego ogłoszenia wyników XXI Szkolnych Zawodów Pływackich. Dziś już z czystym sumieniem mogę oficjalnie ogłosić, że rywalizację zespołową wygrały dwie klasy oznaczone literami a i b, czyli 1b i 2a. Serdecznie obu klasom gratulujemy. Wyniki wszystkich konkurencji zostaną udostępnione uczniom wszystkich klas.

FOTO


Dodane przez beata_szafranska dnia 13/06/2017 21:28
(0) Komentarzy ˇ (142) Czytań  Drukuj
 Przywitaliśmy ich piorunami i ulewnym deszczem! Kilkudziesięciu holenderskich uczniów gości od wczoraj w naszych domach.  
Wizyta Holendrów 2017

   Czekaliśmy na lotnisku z lekkim lękiem  – trochę bardziej jeszcze ulewny deszcz,  trochę więcej piorunów i pewnie wylądowaliby w … Warszawie lub Wrocławiu. Na szczęście ekstremalny deszcz nastąpił już po wylądowaniu. Powitanie było wyjątkowo serdeczne, bo się już znamy. Od rana realizujemy przygotowany program i cieszymy się, że pogoda dopisuje. Warto zobaczyć pierwsze i kolejne fotki.

Środa to podchody wokół Swarzędza, a w Poznaniu nauka pieczenia tradycyjnych rogali świętomarcińskich - są fotki! Czwartek: oczywiście Brama Poznania, ale też zmagania sportowe!

Piątek - spływ Wełną - mało wody na zdjęciach - mamy więcej zdjęć !, ale biesiadowania już sporo...

 Sobota: dzień ostatni, nie było rady... ta wizyta też musiała się skończyć, ale to wszystko co nas połączyło, już nie musi! 


Dodane przez witold_gromadzki dnia 07/06/2017 14:39
(0) Komentarzy ˇ (163) Czytań  Drukuj
 OBIEŻYŚWIAT  
Obieżyświat 2017

5 czerwca 2017 roku na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu odbył się finał konkursu geograficznego OBIEŻYŚWIAT. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Podróżujemy na krańce świata”. Szkołę naszą w konkursie reprezentowali uczniowie, którzy w etapie szkolnym zdobyli największa liczbę punktów, czyli Jakub Bączyk i Szymon Lewicki. Po kilkugodzinnych zmaganiach i przejściu trzech etapów nasza drużyna zdobyła II miejsce na 18 szkół startujących w finale. GRATULUJEMY!

Zdjęcia


Dodane przez dorota_indrzejczak dnia 07/06/2017 14:13
(0) Komentarzy ˇ (155) Czytań  Drukuj
 Było ekscytująco, zabawnie i słonecznie – kolorowy rajd za nami!  
Kolorowy Rajd 2017
   Jechaliśmy autobusami, pociągami, a potem pieszo – każda klasa swoją trasą. W tym roku meta w Dąbrówce Kościelnej. Dzięki życzliwości księdza proboszcza do dyspozycji mieliśmy dużą, pachnącą łąkę. Pierwsze przyjechały… ubikacje, potem nauczyciele organizatorzy, zaraz potem pierwsi rodzice ze stołami i ławkami i kolejni  z ciastami, napojami…  Jeszcze do południa przyszły pierwsze kolorowe klasy, zaraz potem kolejne i o 12.30 byliśmy już wszyscy razem. Rozpoczęły się konkurencje sprawnościowe – wymagały współpracy, refleksu i sprawności fizycznej….  Chwilami było bardzo, bardzo zabawnie.  Po podsumowaniu okazało się, że  wygrała klasa IA! Duże brawa.  Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji rajdu. Nauczycielom organizatorom gratuluję perfekcji. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie. Z tego jeszcze fotki!

Dodane przez witold_gromadzki dnia 03/06/2017 23:28
(0) Komentarzy ˇ (163) Czytań  Drukuj
 Dużo słońca dla trochę młodszych!  
Dzień Dziecka 2017   
   Sympatyczna okazja Dnia Dziecka sprawia, że wszyscy szkolni dorośli składają Wam dzisiaj życzenia radości chodzenia do szkoły, uśmiechniętych relacji z dorosłymi, pogody ducha i dużo zdrowia!

Dodane przez witold_gromadzki dnia 01/06/2017 11:19
(0) Komentarzy ˇ (142) Czytań  Drukuj
Strona 4 z 101 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto zobaczyć, co polecają:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
 Losowa fotografia