Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Sobota, Listopad 18, 2017
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2017  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 231
Najnowszy Użytkownik: mariola_freyter
 Roztańczony Swarzędz na lekcji w Ekosie  
taniec

Wszyscy ci, którzy chcą pokazać, jak  cieszą się tańcem, mogą przyłączyć się do wielkiego tanecznego wydarzenia -  Roztańczony Swarzędz. W naszej szkole pojawiła się energiczna instruktorka, która nauczyła obie najbardziej roztańczone klasy - 1b i 2b - prostego układu tanecznego. Wiele osób chętnie wystąpi przed znanym artystą Andrzejem Piasecznym.  Pokaz odbędzie się  25 czerwca podczas Dni Swarzędza. By wziąć udział w akcji, wystarczy wysłać filmik przedstawiający swoją taneczną autoprezentację. Na koniec zajęć cztery najbardziej elokwentne uczennice klasy 2b udzieliły krótkiego wywiadu dla telewizji swarzędzkiej.

Fotki tutaj


Dodane przez wioletta_michalek dnia 31/05/2017 12:35
(0) Komentarzy ˇ (93) Czytań  Drukuj
 Kolorowy Rajd Ekosowy  
Rajd 2017Tegoroczny rajd odbędzie się w sobotę 3 czerwca i zakończy w Dąbrówce Kościelnej. Będzie kolorowo, sportowo i -miejmy nadzieję- słonecznie. Na mecie na strudzonych wędrowców czekać będą smakołyki przygotowane przez kochających Rodziców. Wszystkie klasy zmierzą się w konkurencjach wymagających sprytu, kreatywności, prędkości i ... bliskości. Do wygrania dzień wolny od zajęć. Zapraszamy!

Dodane przez elwira_kuszynska dnia 30/05/2017 10:02
(0) Komentarzy ˇ (98) Czytań  Drukuj
 3a i 3b na ruchomych wydmach!  
łeba 2
Dopisało nam wszystko: pogoda, przyroda, transport i okoliczności. Najważniejszym punktem programu był Słowiński Park Narodowy - pływaliśmy stateczkiem po jeziorze Łebsko (to 3. co do wielkości jezioro w Polsce), szliśmy na piechotę na ruchome wydmy, na szczęście poruszaliśmy się szybciej niż one. Łącka Góra okazała się wielką piaskownicą, w której można było tarzać się, turlać i zakopywać (się lub innych). Po wizycie w Wyrzutni Rakiet zastanawialismy się, czy wspaniała pogoda w Łebie jest wynikiem rozpylenia nad chmurami jodku srebra, czy po prostu mamy szczęście.
Wieczorami podziwiamy zachód słońca, gramy w ping-ponga, śpiewamy przy ognisku i już żałujemy, że jutro kończy się nasza ostatnia gimnazjalna wycieczka.


Ach te FOTKI

Dodane przez natalia_czajka dnia 25/05/2017 21:34
(0) Komentarzy ˇ (110) Czytań  Drukuj
 Dzieli nas 6565 km, ale każdego dnia jakby trochę mniej...  
Indie 2017
   Kolejny raz gościmy sympatycznych nauczycieli i uczniów Bal Bharati z Delhi w Indiach. Przylot w sobotę opóźnił się o kilka godzin w związku z niespodziewanie wydłużoną przesiadką w Niemczech. Mimo zmęczenia, niektórzy jeszcze w niedzielę odwiedzili Berlin i polskie morze. Dzisiaj w galowych szkolnych strojach rozpoczęli polską przygodę w Swarzędzu. Okazali się być niezwykle sympatyczni, weseli i otwarci na nowe kontakty. Więcej widać na fotach TUTAJ.
Przed nami bardzo ciekawy tydzień.
Nowe fotki ze spływu! Oj! mokro było bardzo... dobrze, że bylo słońce!
Kolejne dni za nami:wspólne projekty, posiłki, prezentacje, o wieczorach czy nawet nocach nie wspominając... poznajemy się bardziej. Dużą atrakcją dla naszych gości sa wielkopolskie lasy! Kolejne fotki już są!
Znowu nowe fotki - zajęcia sportowe i artystyczne: powstanie logo spotkania na koszulki!
Kolejny dzień kolejna atrakcja: Brama Poznania - już na fotkach.
Dzień pieczenia rogali! 
Finałowy wyjazd - Wrocław! - fotki czekają.
Był piknik, był ostatni wieczór... i pożegnanie - tylu emocji nikt się nie spodziewał. Jak się okazało na obu kontynentach płacze się z tych samych powodów. Są fotki.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 15/05/2017 19:46
(90) Czytań  Drukuj
 Sportowy weekend  
medal

Miniony weekend upłynął w Swarzędzu pod hasłem sportu i aktywnego spędzania czasu.  

W sobotę na zmodernizowanym Stadionie Miejskim im. Mariana Zaporowskiego w Swarzędzu odbyły się I Igrzyska Młodzieży, w których uczestniczyli również nasi uczniowie. Do rywalizacji gimnazjalnej, czyli poniżej szesnastego roku życia, zgłosiło się  ośmioro chłopców: Szymon i Mikołaj z 1a, Wojtek, Kacper i Marcin z 2b, Michał, oraz dwóch Jakubów z 3a. Ponieważ podjęliśmy się zadania wręczenia pamiątkowych medali wszystkim uczestnikom biegów, dekorowanie naszych zawodników sprawiło nam sporo radości i satysfakcji. Dekoracją zajęły się: dwie Amelie, Oliwia, Wiktoria, Agata z 2a, Oliwia z 2b oraz Ala z 3a. FOTO

Natomiast w niedzielę...


Dodane przez beata_szafranska dnia 14/05/2017 22:57
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (130) Czytań  Drukuj
 Wizyta w Sądzie Rejonowym  
temidaKlasa 3b miała dziś okazję złożyć wizytę w Sądzie Rejonowym Stare Miasto w Poznaniu - w charakterze gości, nie zaś podsądnych ani świadków. Mogliśmy obejrzeć pokój przesłuchań,  celę dla oskarżonych, sale rozpraw, archiwum sądowe (najstarsza księga pochodziła z czasów króla Poniatowskiego!). Najważniejsza dla nas była rozmowa z sędzią Samantą Wierzbicką, Przewodniczącą Wydziału IV Rodzinnego i Nieletnich. Dowiedzieliśmy się, że każdy sędzia orzeka wylącznie w oparciu o Konstytucję oraz ustawy, zgodnie z własnym sumieniem i doświadczeniem życiowym. Z przykrością...

Dodane przez wioletta_michalek dnia 11/05/2017 13:50
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (136) Czytań  Drukuj
 Zaczęły się egzaminy gimnazjalne  
EgzaminDzisiaj o godzinie 9.00 w całej Polsce rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. W Swarzędzu na szczęście nie było śnieżycy ani innych nieprzewidzianych zdarzeń, więc wszyscy stawili się na czas. Cała społeczność szkolna, a zwłaszcza wychowawczynie, trzymała kciuki oraz podtrzymywała na duchu trzecioklasistów. Historia z wos-em okazała się łatwa, a polski (podobno) - był bardzo łatwy. Oby po jutrzejszych testach nastroje były równie optymistyczne!

FOTKI TUTAJ

Dodane przez wioletta_michalek dnia 19/04/2017 20:00
(0) Komentarzy ˇ (113) Czytań  Drukuj
 Wywiadówka 22 kwietnia 2017 r.  
AktualnościZapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami i nauczycielami w najbliższą sobotę 22 kwietnia 2017 r. Harmonogram spotkań można pobrać tutaj.

Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 19/04/2017 19:01
(0) Komentarzy ˇ (129) Czytań  Drukuj
 Nadzieja znowu górą!  
WIelkanoc
Wielka Noc wielkiej nadziei przed nami. Wszystkim życzę serdecznie radości świętowania. Dni spokojnych, wesołych i rodzinnych. Zdrowia nam wszystkim! Najstarszym uczniom zasłużonej pewności siebie.
Dodane przez witold_gromadzki dnia 13/04/2017 20:10
(0) Komentarzy ˇ (129) Czytań  Drukuj
 Trzecie spotkanie Wielkopolskiej Ligi Robotyki 2016/2017  
RobotykaTrzecie spotkanie Wielkopolskiej Ligi Robotyki już za nami. Konkurencja polegała na zbudowaniu i zaprogramowaniu konstrukcji, która w jak najkrótszym czasie pokona trasę 10 metrów i autonomicznie zatrzyma się na wyznaczonej strefie hamowania. Walka była bardzo wyrównana, a poziom zawodów bardzo wysoki. Między drużyną która zajęła miejsce 2, a 9 była tylo 1 sekunda różnicy w czasie dotarcia do mety. Tym bardziej cieszą bardzo dobre wyniki naszych drużyn: pierwsze, czwarte, szóste i ósme miejsce.
Zwycięska drużyna - "Gorące Topory", czyli Michał Roszak i Jan Indrzejczak pokonali całą trasę w 5,86 sekundy. Jako jedyni osiągnęli czas poniżej 6 sekund i pobili w ten sposób najlepszy zeszłoroczny wynik (6,08), również osiągnięty przez uczniów naszej szkoły. 

Dodane przez krzysztof_tarocinski dnia 23/03/2017 02:48
(0) Komentarzy ˇ (153) Czytań  Drukuj
 Finałowe próby trzecioklasistów  
eksperyment2017
   Ostatnie dni dla najstarszych gimnazjalistów nie należą do łatwych. W ubiegłym tygodniu zakończyli trzecią i ostatnią próbę egzaminu (w sobotę jeszcze "dzień otwarty"), a dzisiaj równie trudny egzamin z doświadczeń chemicznych i fizycznych. Ten jest szczególnie emocjonujący: nie tylko wymaga dużej wiedzy, ale co ważniejsze, polega na samodzielnym rozwiązaniu problemu drogą zaplanowanego i wykonanego eksperymentu. Ci, którzy cenią sobie nauki przyrodnicze byli w swoim żywiole! Trzymam kciuki za wyniki wszystkich.Część emocji zobaczyć możemy TUTAJ.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 22/03/2017 14:35
(0) Komentarzy ˇ (151) Czytań  Drukuj
Strona 4 z 101 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto zobaczyć, co polecają:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
 Losowa fotografia