23-10-2018 01:26
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2019/2020
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin przyjmowania do Liceum 3-letniego i 4-letniego
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Listy podręczników na rok szkolny 2006/2007
BibliotekaPodajemy wykaz podręczników na rok szkolny 2006/2007. Jeśli podręczniki ma zakupić Szkoła, proszę opisać (otrzymany tradycyjną pocztą) wykaz imieniem i nazwiskiem dziecka, złożyć swój podpis oraz zaznaczyć pozycje do zakupienia w kolumnie "ZAMAWIAM". Do dnia 20 lipca br. należy zwrócić do sekretariatu spis podręczników i wpłacić zaliczkę na zakup podręczników w kwocie 350 PLN w kasie lub na konto Szkoły.
Violetta Misiołek, Sekretarz Szkoły
Premiera na scenie poznańskiego "Teatru Animacji"
HistoriaCi, którzy mieli okazję zobaczyć wspaniałą premierę "Cudu mniemanego, czyli krakowiaków i górali" Wojciecha Bogusławskiego w wykonaniu szkolnej grupy teatralnej "Niegramotni, czyli sorry William" pod opieką pana Krzysztofa Dutkiewicza i pani Katarzyny Grajewskiej, z towarzyszeniem zespołu wokalnego pod batutą pani Joannej Nawrockiej i scenografią pani Małgorzaty Danielewicz- Plucińskiej, na pewno nie żałują. Młodzi artyści dali z siebie wszystko, zaskakując swoim profesjonalizmem i rozbawiając publiczność do łez. Gratulujemy sukcesu i życzymy następnych.
Niezapomniane rozdanie świadectw na Zamku Cesarskim w Poznaniu
WakacjeTakiego rozdania świadectw w historii Szkoły jeszcze nie było ! Przygotowane w tajemnicy przed uczniami, rodzicami i nauczycielami zaskoczyło wszystkich. Dnia 29 czerwca 2006 roku, o godz. 20.30. niczego nieświadomi spotkali się w "Teatrze Animacji" w Poznaniu, by obejrzeć premierę przedstawienia. Nikt nie spodziewał się, że trzeba będzie opuścić wygodne miejsca w Teatrze i przejść w trzech grupach za przewodnikami o dziwnych pseudonimach "Pomarańczowy Parasol", "Czarny Parasol" i "Granatowy Parasol W Kratkę", mrocznymi korytarzami Zamku, by w najbardziej reprezantacyjnych jego pomieszczeniach odebrać upragnione świadectwo. Nie dość dodać, że niektórzy pobłądzili, a "Granatowy Parasol w Kratkę" porzucił swoją grupę w ciemnej klatce schodowej i uciekł... Na szczęście grupa zastosowała się do wskazówki zawartej na zaproszeniu i zabrała latarki.
Rajd do Wielkopolskiego Parku Narodowego
rajd 2006Na stronie dostępna jest już pierwsza galeria z sobotniego rajdu. Zapraszamy do oglądania.
X Wiosenny Turniej w Programowaniu Zespołowym
programowanie zespołoweTrzeciego czerwca, podczas organizowanego na Politechnice Poznańskiej X Wiosennego Turnieju w Programowaniu Zepołowym, nasza reprezentacja (Tomek Zgórecki i Tomek Żurkowski) zajęła IV miejsce i okazała się najlepszą z drużyn licealnych. Gratulujemy sukcesu.
Twardy dysk z ocenami
DziennikDnia 18.05.2006 r. w Głosie Wielkopolskim pojawił się artykuł (Twardy dysk z ocenami) na temat naszego dziennika elektronicznego. Zapraszamy do lektury.
Wywiadówka
AktualnościW sobotę, 27.05.2006 r. odbędą się w naszej szkole wywiadówki - plan spotkań z nauczycielami dostępny jest po zalogowaniu się do dziennika.
Matura - prezentacje
PrezentacjaW Poniedziałek, 22.05. od godziny 8:30 do 10:00 można w szkole sprawdzić poprawność działania prezentacji multimedialnych.
Zmiana regulaminu rekrutacji
AktualnościPrzedstawiamy nowy regulamin rekrutacji do liceum - z uwzględnieniem zmian wprowadzonych po skróceniu roku szkolnego w szkołach publicznych.
Matury, a kasztany nie kwitną ...
AktualnościWszystkim maturzystom życzymy połamania piór!
Niech MOC będzie z Wami ...

Egzamin gimnazjalny
PraceEgzamin gimnazjalny nadszedł! Trzymamy kciuki!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.11 10,809,952 Unikalnych wizyt