24-02-2018 03:00
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2018
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Szlachetna Paczka 2017
Szlachetna Paczka 2017

Kochani Darczyńcy, udało nam się!

W ramach Szlachetnej Paczki zgromadziliśmy dla rodziny ze Swarzędza wszystkie potrzebne produkty. Począwszy od żywności, przez kosmetyki, środki czystości, pieluszki, odzież, pościel, aż po meble i pralkę.

Pakowanie prezentów zajęło uczniom klas IA i IB  kilka godzin. Ostatecznie zawiezionych zostało 27 pięknych, kolorowych, świątecznych paczek.

Wzruszenia obdarowanej rodziny nie sposób opisać.

Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności. Jak widać potrafimy zjednoczyć siły dla szlachetnego celu.

Dziękujemy!

Do zobaczenia w przyszłym roku!


Zimowe Igrzyska u Przyjaciół
serca

Szesnasty raz zorganizowaliśmy spotkanie przyjaciół: podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski i. L. Grajka w Swarzędzu i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego ze Swarzędza. Nasi goście zaśpiewali dla nas piosenkę „Królowie Życia”. Razem graliśmy, bawiliśmy i rywalizowaliśmy w konkurencjach sportowych. W tym roku szczególnie radośnie przyjęty został mecz piłki ręczno-nożnej, który zakończył się rezultatem remisowym. Zawodnicy wrócili do domu z medalem na szyi, dyplomem w jednej ręce i podarunkiem w drugiej.

FOTO autorstwa Marysi M.

FOTO autorstwa Zuzi B.

I próba maturalna grudzień 2017
Próbna matura 2017Rozpoczął się "gorący" tydzień dla klasy trzeciej liceum - tydzień prób maturalnych. Dziś wszyscy uczniowie  napisali maturę próbną z języka polskiego na poziomie podstawowym. Odbyły się również matury na poziomie rozszerzonym z języka polskiego, biologii i fizyki. Pisemne próby maturalne bedą się odbywać do czwartku włącznie. W piątek - ustne z języka polskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Trzymamy kciuki. Zdjęcia tutaj.
Wywiadówka
SpotkaniaRodziców zapraszamy na spotkania z wychowawcami i nauczycielami, które odbędą się w sobotę 9 grudnia 2017 r. Szczegółowy plan zamieszczamy tutaj.
Świąteczny kiermasz
Mikołaj z prezentemi
Tradycyjnie już mamy przyjemność zaprosić wszystkich rodziców  
i nauczycieli na kiermasz świąteczny, który odbędzie sie w naszej szkole
w najbliższą sobotę, 9 grudnia 2017 roku. Będziemy sprzedawać świąteczne smakołyki, a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na potrzeby Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Swarzędzu. Zapraszamy gorąco do zakupów. Ze swej strony zapewniamy doskonałą jakość wypieków i miłą przedświąteczną atmosferę.
Do zobaczenia!
Klasy IA i IB z wychowawczyniami
Islandia - Erasmus+
erasmus+Uczniowie i nauczyciele biorący udział w projekcie Maths an Amazing Trip through History wylatują dziś na Islandię. Liczymy na wspaniałą przygodę.
Wkrótce pierwsza relacja. Pierwszy etap: Swarzędz - Wrocław mają za sobą. Wylecieli punktualnie, lądowanie na Islandii. Od wieczora niedzieli są w islandzkich rodzinach - przywitanie było bardzo gorące...Poniedziałek (27.11) wydawał się - na zdjęciach - spokojny, nostalgiczny i zimny. Więcej aktywności dało się zauważyć we wnętrzach: powstaje logo projektu,i ... gulasz z renifera! Warto zauważyć, że kiedy na zdjęciach widzimy piękne  słońce to u nas jest godzina 20! Wtorkowe skupione twarze świadczą, że to jednak projekt matematyczny - można zobaczyć na zdjęciach pracę, efekty chyba też...Errata: jedli nie renifera, a udziec jagnięcy. Prof. Elżbietę Paluczek zachwyca spokojna atmosfera szkoły, muzyka na przerwach, duże przestrzenie i funkcjonalne meble... zazdrościmy. Środa i czwartek - było dużo matematyki (widać na filmach), poszukiwanie wielorybów i gra miejska. Jedzenie i przygotowania do Świąt .. jak każdego dnia. Kończy się pobyt na mroźnej wyspie... Były ostatnie spotkania w szkole, wypad w okolice Reykjaviku: wspaniałe gorące źródła ogrzewające większość tubylców. Niedziela - dzień pożegnań. 21.30 - lot powrotny rozpoczęty.  Pierwsze i kolejne fotki TUTAJ. Fimy TUTAJ: Islandia 1, Islandia 2, Islandia 3
Spotkanie absolwentów 2017
Teraz polski
Zgodnie z wieloletnią już tradycją w ostatnią sobotę listopada odbywa się w naszej szkole Spotkanie Absolwentów. Zapraszamy i tych młodszych, i tych nieco straszych 25 listopada na godzinę 18.00.
Mamy nadzieję, że będzie to dla wszystkich mile spędzony czas.
Do zobaczenia!
Klasa IA z Wychowawcą

Pz matematyka - inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Ekonomicznym
PZ matematyka - inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie EkonomicznymUczniowie klas 1A i 1B, realizujący matematykę na poziomie rozszerzonym i matematykę akademicką, 27 października wzięli udział w inauguracji roku akademickiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W trakcie uroczystości m.in. otrzymali indeksy i wysłuchali wykładu dr Rafała Wojciechowskiego na temat wirtualnej i wzbogaconej rzeczywistości. Zdjęcia tutaj.
Wakacje jesienne w rozjazdach, ale w szkole pracowicie...
Sala 2017Tym czasem w szkole kolejne remonty. W dwóch salach po wakacjach spotkamy nowe, jeszcze do tej pory nigdy nieużywane, interaktywne tablice. Wiecie już gdzie?
Wszystkim serdecznie życzę mądrego wypoczynku.
Wakacje 2017: w rozjazdach: we wtorek wyjechała grupa indyjska
Indie 2017
Tym razem  droga do Indii trochę się wydłuży – przez dwa dni będziemy w  Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Dubaju. Okazało się, że tam też mamy swoich przyjaciół, którzy obiecali się nami zaopiekować. Przejazd do Warszawy i lot przebiegł zgodnie z planem.
Będziemy tu zamieszczać krótkie relacje i Fotki. Pierwsze (i nastęone) są TUTAJ. Przysyłają też filmiki: 1 TUTAJ, 2 TUTAJ, 3 TUTAJ, 4 TUTAJ, brali udział w lekcjach... 5 TUTAJ, 6 TUTAJ, 7 TUTAJ, 8 TUTAJ, 10 TUTAJ, 11 TUTAJ, 12 TUTAJ, 13 TUTAJ, 14 TUTAJ, 15 TUTAJ, dzień ostatni - final i niespodziewane spotkania: 16 TUTAJ, 17 TUTAJ, 18 TUTAJ, 19 TUTAJ, 20 TUTAJ, 21 TUTAJ
Pierwsza relacja prof. Natalii Czajki: "Nie wiem od czego zacząć, ponieważ wylecieliśmy z Polskiego zalwdwie 22 godziny temu, a już tyle się wydarzyło...Po nocy w wygodnym hotelu I zjedzeniu śniadania zostaliśmy zabrani  na 8 godzinną wycieczkę po starym i nowym Dubaju.Bus klimatyzowany, co przy 34 stopniach I pełnym słońcem okazało się zbawienne.Nasz przewodnik, Ibrahim, który.....
Wakacje jesienne 2017 w rozjazdach: pierwsza wyjechała grupa tatrzańska
Tatry 2017
Od dawna nie było nas w Tatrach. W tym roku może krótko, ale bardzo intensywnie. Odwiedziliśmy wszystko (powiedzmy…. prawie wszystko), co w najwyższych polskich górach ważne: Kasprowy, Czarny Staw Gąsienicowy, Halę Gąsienicową, Staw Smreczyński, Dolinę Jaworzynki, Dolinę Kościeliską i Wąwóz Kraków. Byliśmy też pod ziemią w systemie Jaskiń Pawlikowskiego: Jaskini Raptawickiej i Mylnej – wejścia powyżej 1000 m. Przyjechaliśmy jesienią, a wyjeżdżamy bardzo śnieżną zimą… W Krakowie, w drodze powrotnej, muzeum pod Rynkiem – koniecznie warto zobaczyć! Fotki TUTAJ!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.09 9,639,872 Unikalnych wizyt