25-09-2017 20:32
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2017
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Media o nas ...
Piszą o nas...
Wywiadówka 22 kwietnia 2017 r.
SpotkaniaZapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami i nauczycielami w najbliższą sobotę 22 kwietnia 2017 r. Harmonogram spotkań można pobrać tutaj.
Nadzieja znowu górą!
Wielkanoc2007
Wielka Noc wielkiej nadziei przed nami. Wszystkim serdecznie życzę radości świętowania. Dni spokojnych, wesołych i rodzinnych. Zdrowia nam wszystkim! Najstarszym uczniom zasłużonej pewności siebie.
Uczestniczyliśmy w Dniach Wydziału Informatycznego i Gospodarki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Wydział Informatyki i Gospodarki Ekonomicznej
Nasi matematycy zostali zaproszeni przez dr. Przemysława Garsztkę - pełnomocnika WIGE, który współpracuje z Liceum w ramach programu "Matematyka w Trybie Akademickim" - do udziału w kwietniowej konferencji naukowej: "Dni WIGE". Było bardzo akademicko: konferencję otworzyła prorektor prof. Elżbieta Gołata i dziekan WIGE prof. Krzysztof Malaga. Wykłady dotyczyły dzialalności WIGE, biznesu, roli internetu. Smak i atmosferę życia akademickiego dało się odczuć! Spotkaliśmy też naszych wykładowców z zajęć na poziomie akademickim: dr Monikę Naskręcką i dr. Marcina Bartkowiaka. Były też wspólne fotki...
Wręczono stypendium im. profesor Ilony Wieścickiej
Ilona WieścickaW środę 12 kwietnia uczniowie klasy III A zostali oficjalnie poinformowani, że wszyscy spełniają  warunki dopuszczenia ich do egzaminów maturalnych. Była to też okazja do wręczenia Michałowi Janasowi stypendium im. profesor Ilony Wieścickiej. Zobacz fotki
International mathematical competitions
zawody w liczeniu 2017

To będzie trójmecz trzech państw: Islandii, Francji i Polski. Przedmiotem współzawodniczenia będzie umiejętność licznia na historycznych urządzeniach: liczydłach, suwakach logarytmicznych i kalkulatorach. Już jutro (wtorek) o godzinie 14.45 rozpocznie się pierwszy z meczy - Polska - Islandia. W piątek Francja - Polska. W barwach naszego kraju wystąpi IA, w barwach francuskich Lycée françois bazin z Charleville-Mézières, zaś w barwach islandzkich Víðistaðaskóli z Hafnarfjörður. Mecz będzie można obserwować w bibliotece "on live". Chętnych do obserwowania meczu proszę o zgłoszenia w sekretariacie do godz.13.00.

Trzymamy kciuki za polską reprezentację!

Mimo trudności z łączmi wygraliśmy 6 : 5! Tutaj film1 i film2 w technologii 360 z Islandii.  W piątek gramy z Francuzami.

Wygraliśmy z Francuzami 5:4!!!!  Fotki pokazują chwile walki i ... uśmiechy zwycięstwa... TUTAJ

Foty z ostatniego treningu i meczu TUTAJ.

Warto było "Drzwi otworzyć"! Wszyscy dopisali! Może jedynie pogoda...
Otwarte w 2017
Przygotowywaliśmy się wszyscy. Szkoła pękała w szwach, ale udało się! Mobilizacja uczniów, nauczycieli, rodziców i wielu, wielu  naszych przyjaciół, pozwoliła pokazać, jak się wspólnie uczymy i bawimy. Pierwszy raz pokazy uświetnili rodzice... oj! było radośnie! My wystąpiliśmy pierwszy raz w "strojach szkolnych ozdobnych" (raz jeszcze dziękujemy rodzicom!) i z całą pewnością był to duży, zasłużony sukces - umiemy pracować nawet w tak wielkiej grupie. Zadebiutował nowy zespół muzyczny - gromkie brawa zapowiadają kolejne sukcesy. Otrzymaliśmy też ostatnie wydanie "Ekosika" - warto czytać! Licealiści w roli nauczycieli wypadli rewelacyjnie - duże audytorium wcale ich nie peszyło - wszystkie lekcje: z języków obcych, biologii, fizyki, geografii, polskiego i matematyki zrobiły duże wrażenie. Podobnie gimnazjaliści, którzy zaprezentowali debatę oksfordzką. Pogoda ewidentnie odbiegała od naszych nastrojów i nie pozwoliła przeprowadzić doświadczeń chemicznych, które zaplanowaliśmy na boisku sportowym. Zapowiada się suplement, jak tylko pogoda pozwoli. Wreszcie finałowe zawody sportowe: "Kartkówka - koszykówka". Wgrała 2b! Będą mieli dzień wolny! Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję. Tutaj fotki MEGA DUŻO nowych oraz film z występu wszystkich uczniów - TUTAJ z innej kamery, a tutaj nasze muzykowanie.

Po każdej nocy jakby ich więcej, rozpanoszyły się prawie bezczelnie
Lalki2017
Pierwsi goście na Dzień Otwarty? Tylko czemu przychodzą pod osłoną nocy? Dziwni jacyś tacy... Znani trochę z filmu (?), trochę z książek(?). Podobni, ale inni. Rozeszli się, jakby byli u siebie. Bezczelnie zamieszkali u nas! Przyznać trzeba, że wnieśli trochę nowego kolorytu, stylu, nowych rozmów... Są. I dobrze! Tu ich widać więcej.
Otwieramy nasze drzwi w najbliższą sobotę
drzwi otwarte 2017
W sobotę 18 marca otworzymy nasze drzwi szerzej niż zwykle - zapraszamy wszystkich, którzy chcą się z nami uczyć od kolejnego roku oraz rodziców naszych uczniów na godzinę 10.00. Będzie można zobaczyć nasze lekcje, nas samych oraz uczestniczyć w kilku niespodziankach. Jeśli do tej pory nigdy u nas nie byłeś, napisz meila, to przyślemy imienne zaproszenie.
Niespodzianka dla Pań i Dziewcząt
dzień kobiet 2017Ten dzień w ostatnich latach gromadzi w Polsce wiele kobiet na ulicach miast, gdzie manifestują w obronie swoich praw.
Inną temperaturę miał 8 marca 2017 r. w naszej szkole. Trzecioklasiści gimnazjalni postanowili zaprosić nasze Panie i Dziewczęta do sali gimnastycznej, aby im zaprezentować przygotowany przez siebie muzyczny upominek, okazać dla nich sympatię i wdzięczność za to, że są. Atmosferę wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Tylu gimnazjalistów gościmy jedynie raz w roku
Żaby2017

Każdego roku w sobotę na przełomie zimy i wiosny przyjeżdżają do nas najzdolniejsi gimnazjalni poloniści i matematycy z całej Wielkopolski. Także w minioną sobotę w naszych ławkach zasiadło ponad 200 uczestników II etapu konkursu "Złota Żaba". 300 następnych zajęło Szkołę Podstawową nr 4 na Os. Kościuszkowców. To najbardziej prestiżowy i najstarszy konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Przyjęcie tak dużej grupy wymaga wyjątkowej mobilizacji nie tylko naszych nauczycieli, ale też wielu uczniów, którzy pomagali w organizacji tego przedsięwzięcia. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Warto zauważyć , że wśród konkursowiczów można było zobaczyć też kilku uczniów naszego gimnazjum. TUTAJ kilka fotek.

Przyjeżdżają goście z Chin i Ukrainy!
AisecW ramach współpracy z międzynarodową organizacją studentów AIESEC w nadchodzącym tygodniu lekcje odbywać będą: Zheningjing (Janina) He studentka międzynarodowej komunikacji  z University of Nottingham Ningbo China (gra na fortepianie, cytrze oraz śpiewa) i Kateryna Sements studentka ekonomii z Ukrainy.  Przygotowany plan zajęć przewiduje lekcje w każdej klasie. Tu NOWE fotki!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Losowa fotografia
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Wygenerowano w sekund: 0.14 8,897,834 Unikalnych wizyt