18-12-2017 11:47
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2018
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Media o nas ...
Piszą o nas...
XXI Szkolne Zawody Pływackie…
pływak 4

odbyły się na Pływalni „Wodny Raj” w Swarzędzu. Tradycyjnie rywalizowaliśmy w stylu grzbietowym, dowolnym, klasycznym oraz sztafetach klasowych. W tym roku zawodnicy zmierzyli się ze sobą w stylu motylkowym. Emocji sportowych było sporo. Obserwowaliśmy radość ze zwycięstwa jednych i gorycz porażki innych zawodników. Kibice oglądający zawody z trybun zagrzewali zawodników do sportowej walki okrzykami i chóralnymi śpiewami. Kibice klas 3b i 2b spisali się na medal. Wyniki wkrótce.

Zawodnikom gratulujemy, kibicom i sędziom bardzo dziękujemy!!

FOTO by Zosia J.

FOTO by Zuzia R.

Kolorowy Rajd Ekosowy
Rajd 2017Tegoroczny rajd odbędzie się w sobotę 3 czerwca i zakończy w Dąbrówce Kościelnej. Będzie kolorowo, sportowo i -miejmy nadzieję- słonecznie. Na mecie na strudzonych wędrowców czekać będą smakołyki przygotowane przez kochających Rodziców. Wszystkie klasy zmierzą się w konkurencjach wymagających sprytu, kreatywności, prędkości i ... bliskości. Do wygrania dzień wolny od zajęć. Zapraszamy!
Dzieli nas 6565 km, ale każdego dnia jakby trochę mniej...
Indie 2017
Kolejny raz gościmy sympatycznych nauczycieli i uczniów Bal Bharati z Delhi w Indiach. Przylot w sobotę opóźnił się o kilka godzin w związku z niespodziewanie wydłużoną przesiadką w Niemczech. Mimo zmęczenia, niektórzy jeszcze w niedzielę odwiedzili Berlin i polskie morze. Dzisiaj w galowych szkolnych strojach rozpoczęli polską przygodę w Swarzędzu. Okazali się być niezwykle sympatyczni, weseli i otwarci na nowe kontakty. Więcej widać na fotach TUTAJ.
Przed nami bardzo ciekawy tydzień.
Nowe fotki ze spływu! Oj! mokro było bardzo... dobrze, że bylo słońce!
Kolejne dni za nami:wspólne projekty, posiłki, prezentacje, o wieczorach czy nawet nocach nie wspominając... poznajemy się bardziej. Dużą atrakcją dla naszych gości sa wielkopolskie lasy! Kolejne fotki już są!
Znowu nowe fotki - zajęcia sportowe i artystyczne: powstanie logo spotkania na koszulki!
Kolejny dzień: Brama Poznania - już na fotkach.
Był piknik, był ostatni wieczór... i pożegnanie - tylu emocji nikt się nie spodziewał. Jak się okazało na obu kontynentach płacze się z tych samych powodów. Są fotki.
Egzaminy wstępne
egzamin2
W sobotę odbyły się egzaminy wstępne do liceum. Kandydaci zdawali egzamin z języka angielskiego na poziom rozszerzony lub dwujęzyczny  i z  drugiego wybranego przez siebie przedmiotu, którego chcą się uczyć na poziomie rozszerzonym. Warto przypomnieć, że w naszej szkole uczniowie decydują o swoim indywidualnym profilu nauczania. W praktyce oznacza to, że  każdy z nich może wybrać  swój ambitny plan na zdawanie matury, dający możliwość dostania się na  prestiżowe studia w kraju i za granicą. Najbardziej ambitni wybrali aż pięć przedmiotów. Trzymamy kciuki!
Zdjęcia tutaj.
Już się zaczęło!
Matura2007
Na zewnątrz chłód i deszcz, ale w szkole temperatura gwałtownie się podniosła. Od wczoraj trwają egzaminy dojrzałości dla uczniów klasy IIIA. Jesteśy już po egzaminach podstawowych z języka polskiego i matematyki. Ewa i Marysia mają też za sobą pierwszy egzamin rozszerzony - z języka polskiego. Przed nami jeszcze trzy tygodnie maturalnych zmagań.
Wszystkim maturzystom życzymy wytrwałości i powodzenia. Trzymamy kciuki!
Math 3.0 Amazing Trip through History
erasmus+
Ostatni tydzień minął niezwykle szybko. Ledwo przywitaliśmy gości z Francji i Islandii w niedzielę 23 kwietnia, to już 30 kwietnia przyszło się z nimi rozstać. Zarówno przedpołudnia zaprogramowane przez nauczycieli matematyki jak i popołudnia zorganizowane przez uczniów pozostawiły mnóstwo wspomnień wspólnie przeżytych chwil: w Kawiarni Szkockiej, w Bramie Poznania, na uliczkach Starego Miasta, w Puszczy Zielonce, w Arena Jumping, Palmiarni, w sali gimnastycznej oraz w wielu innych miejscach, w doborowym towarzystwie naszych francuskich i islandzkich rówieśników. Dołączamy link do albumu, który najlepiej zilustruje nasze zajęcia projektowe sfinansowane z międzynarodowego programu współpracy szkół Erasmus+

Nagroda dla Ani
UAM

Miło nam poinformować, że Ania Szymkowiak uzyskała I miejsce w tegorocznej edycji Konkurs Literacki o Nagrodę FanFila w kategorii przekład literacki. Ania zmierzyła się z trudną materią eseju George’a Orwella Politics and English language. zasługując – według jury - na miano niezwykle dojrzałej tłumaczki, mającej wyczucie subtelnych niuansów języka.

Organizowany przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza konkurs ...

Uroczystość zakończenia szkoły przez maturzystów
Matura2007
W imieniu tegorocznych maturzystów mam przyjemność zaprosić wszytkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów klas licealnych na uroczystość zakończenia szkoły, która odbędzie się w najbliższy piątek o godznie 16.00.
Magdalena Janas
Wywiadówka 22 kwietnia 2017 r.
SpotkaniaZapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami i nauczycielami w najbliższą sobotę 22 kwietnia 2017 r. Harmonogram spotkań można pobrać tutaj.
Nadzieja znowu górą!
Wielkanoc2007
Wielka Noc wielkiej nadziei przed nami. Wszystkim serdecznie życzę radości świętowania. Dni spokojnych, wesołych i rodzinnych. Zdrowia nam wszystkim! Najstarszym uczniom zasłużonej pewności siebie.
Uczestniczyliśmy w Dniach Wydziału Informatycznego i Gospodarki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Wydział Informatyki i Gospodarki Ekonomicznej
Nasi matematycy zostali zaproszeni przez dr. Przemysława Garsztkę - pełnomocnika WIGE, który współpracuje z Liceum w ramach programu "Matematyka w Trybie Akademickim" - do udziału w kwietniowej konferencji naukowej: "Dni WIGE". Było bardzo akademicko: konferencję otworzyła prorektor prof. Elżbieta Gołata i dziekan WIGE prof. Krzysztof Malaga. Wykłady dotyczyły dzialalności WIGE, biznesu, roli internetu. Smak i atmosferę życia akademickiego dało się odczuć! Spotkaliśmy też naszych wykładowców z zajęć na poziomie akademickim: dr Monikę Naskręcką i dr. Marcina Bartkowiaka. Były też wspólne fotki...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.10 9,293,863 Unikalnych wizyt