25-09-2018 11:24
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2018
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Po pierwszym trymestrze nagradzamy najlepszych
sukces2

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Wojciech Koszela  IIIA

Stypendium im.  prof. Ilony Wieścickiej – Marta Białobrzeska III A

W pozostałych kategoriach  najwyższe miejsca uzyskali…


Wokół wiosna, zielono… a my z nartami wyjeżdżamy do Krynicy!
Krynica2018
Długo oczekiwana „Szkoła Zimowa” rozpoczęta. Rozproszeni w różnych miejscach dworca wszystkie klasy spotkały się na peronie. Załadunek do wagonu rowerowego odbył się sprawnie, choć nie znalazł pochwał u obsługi pociągu… Dojeżdżamy do Krakowa, humory dopisują! Najważniejsza wiadomość: na Tyliczu jest śnieg! Kto nie wierzy nich obejrzy zdjęcia. W samej Alpinie znowu kilka zmian: większą stołówka i nowa sala...  taneczna! Są już pierwsze zdjęcia z odjazdu. Postaramy się o fotograficzne relacje z każdego dnia zamieszczać TUTAJ. Sobota: nadal jeździmy na Tyliczu. Trójka Królów zadbała o śnieg....  Uwaga! dalej są już finałowe wyniki!
Boże Narodzenie przed nami, a potem Rok Nowy!
Gwiazdka 2017
Dzisiejsza noc jest najdłuższa, od jutra przybywać będzie jasności. Za parę dni Wielkie Narodziny i znowu zaczniemy z nadziejami na lepszy czas. Spełnienia wszystkich tych oczekiwań serdecznie życzę wszystkim nauczycielom i pozostałym pracownikom, uczniom i ich rodzicom, absolwentom i przyjaciołom naszych Szkół. Oby nadchodzące Święta były radosne, a kolejny rok upłynął w zdrowiu i był przyjazny.
Kiermasz świąteczny 2017
Mikołaj z prezentemiDrodzy Państwo,

z prawdziwą przyjemnością chciałybyśmy podziękować wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy wzięli udział w kiermaszu świątecznym zorganizowanym przez klasy IA i IB w czasie naszego wspólnego zebrania. Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać niebagatelną sumę  1700 złotych, która zostanie przekazana na potrzeby zaprzyjaźnionego z nami od lat Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu.
Dodatkowo na ręce pani Barbary Kucharskiej przekażemy ponad 1000 złotych uzyskanych przez uczniów klasy 3a ze sprzedaży świątecznych smakołyków na przerwach. Suma ta ma swego konkretnego adresata - Liliankę, która już po raz kolejny jest wspierana przez tę klasę.
Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Magdalena Janas i Natalia Czajka
Szlachetna Paczka 2017
Szlachetna Paczka 2017

Kochani Darczyńcy, udało nam się!

W ramach Szlachetnej Paczki zgromadziliśmy dla rodziny ze Swarzędza wszystkie potrzebne produkty. Począwszy od żywności, przez kosmetyki, środki czystości, pieluszki, odzież, pościel, aż po meble i pralkę.

Pakowanie prezentów zajęło uczniom klas IA i IB  kilka godzin. Ostatecznie zawiezionych zostało 27 pięknych, kolorowych, świątecznych paczek.

Wzruszenia obdarowanej rodziny nie sposób opisać.

Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności. Jak widać potrafimy zjednoczyć siły dla szlachetnego celu.

Dziękujemy!

Do zobaczenia w przyszłym roku!


Zimowe Igrzyska u Przyjaciół
serca

Szesnasty raz zorganizowaliśmy spotkanie przyjaciół: podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski i. L. Grajka w Swarzędzu i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego ze Swarzędza. Nasi goście zaśpiewali dla nas piosenkę „Królowie Życia”. Razem graliśmy, bawiliśmy i rywalizowaliśmy w konkurencjach sportowych. W tym roku szczególnie radośnie przyjęty został mecz piłki ręczno-nożnej, który zakończył się rezultatem remisowym. Zawodnicy wrócili do domu z medalem na szyi, dyplomem w jednej ręce i podarunkiem w drugiej.

FOTO autorstwa Marysi M.

FOTO autorstwa Zuzi B.

I próba maturalna grudzień 2017
Próbna matura 2017Rozpoczął się "gorący" tydzień dla klasy trzeciej liceum - tydzień prób maturalnych. Dziś wszyscy uczniowie  napisali maturę próbną z języka polskiego na poziomie podstawowym. Odbyły się również matury na poziomie rozszerzonym z języka polskiego, biologii i fizyki. Pisemne próby maturalne bedą się odbywać do czwartku włącznie. W piątek - ustne z języka polskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Trzymamy kciuki. Zdjęcia tutaj.
Wywiadówka
SpotkaniaRodziców zapraszamy na spotkania z wychowawcami i nauczycielami, które odbędą się w sobotę 9 grudnia 2017 r. Szczegółowy plan zamieszczamy tutaj.
Świąteczny kiermasz
Mikołaj z prezentemi
Tradycyjnie już mamy przyjemność zaprosić wszystkich rodziców  
i nauczycieli na kiermasz świąteczny, który odbędzie sie w naszej szkole
w najbliższą sobotę, 9 grudnia 2017 roku. Będziemy sprzedawać świąteczne smakołyki, a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na potrzeby Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Swarzędzu. Zapraszamy gorąco do zakupów. Ze swej strony zapewniamy doskonałą jakość wypieków i miłą przedświąteczną atmosferę.
Do zobaczenia!
Klasy IA i IB z wychowawczyniami
Islandia - Erasmus+
erasmus+Uczniowie i nauczyciele biorący udział w projekcie Maths an Amazing Trip through History wylatują dziś na Islandię. Liczymy na wspaniałą przygodę.
Wkrótce pierwsza relacja. Pierwszy etap: Swarzędz - Wrocław mają za sobą. Wylecieli punktualnie, lądowanie na Islandii. Od wieczora niedzieli są w islandzkich rodzinach - przywitanie było bardzo gorące...Poniedziałek (27.11) wydawał się - na zdjęciach - spokojny, nostalgiczny i zimny. Więcej aktywności dało się zauważyć we wnętrzach: powstaje logo projektu,i ... gulasz z renifera! Warto zauważyć, że kiedy na zdjęciach widzimy piękne  słońce to u nas jest godzina 20! Wtorkowe skupione twarze świadczą, że to jednak projekt matematyczny - można zobaczyć na zdjęciach pracę, efekty chyba też...Errata: jedli nie renifera, a udziec jagnięcy. Prof. Elżbietę Paluczek zachwyca spokojna atmosfera szkoły, muzyka na przerwach, duże przestrzenie i funkcjonalne meble... zazdrościmy. Środa i czwartek - było dużo matematyki (widać na filmach), poszukiwanie wielorybów i gra miejska. Jedzenie i przygotowania do Świąt .. jak każdego dnia. Kończy się pobyt na mroźnej wyspie... Były ostatnie spotkania w szkole, wypad w okolice Reykjaviku: wspaniałe gorące źródła ogrzewające większość tubylców. Niedziela - dzień pożegnań. 21.30 - lot powrotny rozpoczęty.  Pierwsze i kolejne fotki TUTAJ. Fimy TUTAJ: Islandia 1, Islandia 2, Islandia 3
Spotkanie absolwentów 2017
Teraz polski
Zgodnie z wieloletnią już tradycją w ostatnią sobotę listopada odbywa się w naszej szkole Spotkanie Absolwentów. Zapraszamy i tych młodszych, i tych nieco straszych 25 listopada na godzinę 18.00.
Mamy nadzieję, że będzie to dla wszystkich mile spędzony czas.
Do zobaczenia!
Klasa IA z Wychowawcą

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.10 10,663,608 Unikalnych wizyt