22-03-2018 10:43
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2018
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Wyniki egzaminów maturalnych - można się cieszyć!
oke
W tym roku zdawaliśmy 3 przedmioty na poziomie obowiązkowym, 9 na poziomie rozszerzonym oraz j. angielski na poziomie dwujęzycznym. Nasz średni wynik procentowy większości egzaminów jest najwyższy wśród szkół Poznania i powiatu poznańskiego - 116 szkół. Najlepiej zdaliśmy na poziomie podstawowym: j. angielski i j. polski (lepszy wynik z matematyki uzyskała jedna szkoła), na poziomie rozszerzonym najlepiej zdaliśmy: .....
Sekretariat Szkoły w czasie wakacji
Przerwa w pracyPrzerwa urlopowa od 24 lipca do 14 sierpnia 2017 r. Do 21 lipca i od 16 do 25 sierpnia sekretariat będzie czynny w godzinach 10.00-13.00.
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
zakończenie 1617

Wspaniałym spektaklem w reżyserii pani Zuzanny Czechowskiej  przygotowanym przez grupę teatralną "Niegromotni, czyli sorry Willliam"  zakończyliśmy rok szkolny. Tym razem na scenie Teatru Apollo uczniowie, rodzice, przyjaciele i pracownicy szkoły obejrzeć mogli sztukę Marty Guśniowskiej pt. "ONY". Oczekiwaną przez wszystkich chwilą ...

Zdjęcia Janka Indrzejczaka

Zdjęcia Meli Szymańskiej

Wystawa grafiki książkowej i muzycznej
wystawa2017

Szanowni Państwo,

W holu najważniejszym szkoły uczniowie wn z rysunku stworzyli wystawę grafiki książkowej i muzycznej (praca Agaty). Serdecznie zapraszamy – nie tylko tych, co lubią czytać i słuchać – na tę kameralna wystawę. Projektowanie graficzne to MEGA sztuka! Proszę wziąć do ręki książkę lub płytę – życzymy dobrych wrażeń i ciekawych refleksji. Tutaj foto.
mdp. z Uczniami
"Projekt Młynarski"
Młynarski
Koncert przygotowany w ramach warsztatów nadobowiązkowych z muzykowania zgromadził  dziś całą społeczność szkolną.  "Projekt Młynarski" polegał na pokazaniu tej ważnej dla  współczesnej kultury postaci poprzez jej osobiste wypowiedzi (kanwą dla scenariusza był wywiad,  którego autor "Kocham cię, życie" udzielił  niedługo przed śmiercią)  oraz poprzez jego twórczość. Piosenki i ballady wykonane  przez Julię Hermańską, Marysię Moskal, Kasię Niemier, Patrycję Rogulską i Stasia Schlaffke zabrzmiały niezwykle świeżo i czysto. Artyści porwali publiczność, która reagowała huraganowymi brawami, na końcu na stojąco. Słowa uznania i podziękowania należą się pani Klaudynie Woszczyk, która wyzwoliła w uczestnikach warsztatów radość śpiewania i całą rzecz wyreżyserowała.
Zdjęcia tutaj.
My tu kończymy rok szkolny, a tam wszystko się rozpoczyna!
dzieckoAD


Od tygodnia jest na świecie Jaś Dymitr i to już z umiejętnością mówienia po niemiecku. Wraz z mamą są już w domu i mają się świetnie. Jaś jest uroczy co widać na zdjęciu... Całej nowej rodzinie życzymy wiele radości i dużo, dużo zdrowia!
Plenery 2017
Plenery 2017 Szanowni Państwo, zrealizowaliśmy nasze tradycyjne, coroczne plenery rysunkowe i wn-owy malarski. Udało się prawie spokojnie pogodowo i bardzo rzetelnie pracowo, choć chwilami trudno było uwierzyć dramatycznym prognozom.
Fotki z ZOO (1a i 1b) TUTAJ
Fotki wn rysunek TUTAJ
Ogłoszenie wyników
nurek

Nie wiem, jakim cudem udało mi się dochować tajemnicy. Codziennie przedstawiciele zainteresowanych klas zjawiali się w pokoju nauczycielskim nr 2 celem nakłonienia mnie do wcześniejszego ogłoszenia wyników XXI Szkolnych Zawodów Pływackich. Dziś już z czystym sumieniem mogę oficjalnie ogłosić, że rywalizację zespołową wygrały dwie klasy oznaczone literami a i b, czyli 1b i 2a. Serdecznie obu klasom gratulujemy. Wyniki wszystkich konkurencji zostaną udostępnione uczniom wszystkich klas.

FOTO

Przywitaliśmy ich piorunami i ulewnym deszczem! Kilkudziesięciu holenderskich uczniów gości od wczoraj w naszych domach.
Wizyta Holendrów 2017

Czekaliśmy na lotnisku z lekkim lękiem  – trochę bardziej jeszcze ulewny deszcz,  trochę więcej piorunów i pewnie wylądowaliby w … Warszawie lub Wrocławiu. Na szczęście ekstremalny deszcz nastąpił już po wylądowaniu. Powitanie było wyjątkowo serdeczne, bo się już znamy. Od rana realizujemy przygotowany program i cieszymy się, że pogoda dopisuje. Warto zobaczyć pierwsze i następne fotki.

Środa minęła na podchodach i nauce pieczenia rogali świętomarcińskich - też można zobaczyć! Czwartek: Brama Poznania, Stary Rynek, ale też sportowe zmagania...

Piątek - spływ Wełną - mało wody na zdjęciach - już nie!, ale biesiadowania już sporo...

Sobota: dzień ostatni, nie było rady... ta wizyta też musiała się skończyć, ale to wszystko co nas połączyło, już nie musi!

Było ekscytująco, zabawnie i słonecznie – kolorowy rajd za nami!
Kolorowy Rajd 2017 Jechaliśmy autobusami, pociągami, a potem pieszo – każda klasa swoją trasą. W tym roku meta w Dąbrówce Kościelnej. Dzięki życzliwości księdza proboszcza do dyspozycji mieliśmy dużą, pachnącą łąkę. Pierwsze przyjechały… ubikacje, potem nauczyciele organizatorzy, zaraz potem pierwsi rodzice ze stołami i ławkami i kolejni z ciastami, napojami… Jeszcze do południa przyszły pierwsze kolorowe klasy, zaraz potem kolejne i o 12.30 byliśmy już wszyscy razem. Rozpoczęły się konkurencje sprawnościowe – wymagały współpracy, refleksu i sprawności fizycznej…. Chwilami było bardzo, bardzo zabawnie. Po podsumowaniu okazało się, że wygrała klasa IA! Duże brawa. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji rajdu. Nauczycielom organizatorom gratuluję perfekcji. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie. Z tego jeszcze fotki!
Dużo słońca dla trochę młodszych!
Dzień Dziecka 2017

Sympatyczna okazja Dnia Dziecka sprawia, że wszyscy szkolni dorośli składają Wam dzisiaj życzenia radości chodzenia do szkoły, uśmiechniętych relacji z dorosłymi, pogody ducha i dużo zdrowia!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.11 9,768,542 Unikalnych wizyt