22-05-2017 17:30
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Poczta szkolna
· Dokumenty szkolne
· Classroom
EKOS-MATH-GEOCACHING
Regulamin konkursu
Rekrutacja 2017
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Media o nas ...
Piszą o nas...
Biblioteka
Strona domowa
Katalog on-line
Kiermasz świąteczny
Mikołaj z prezentemi

Aby tradycji stało się zadość, klasa IIIA wraz z wychowawcą zadba o roztoczenie świątecznego nastroju podczas zebrania z rodzicami w najbliższą sobotę.  Wzorem lat poprzednich zorganizujemy kiermasz świąteczny, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na realizację celu wskazanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Smakołyki będą sprzedawane na miejscu, ale również możliwe będzie kupienie ich  na wynos. Zachęcamy gorąco do zakupów. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość wypieków i miłą przedświąteczną atmosferę.

Klasa IIIA z wychowawcą

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Dzieła Mistrzów inspiracją współczesnej fotografii"
Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny " Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii"
Szanowni Państwo, z radością informuję, iż w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii Piotrek Kolasiński-Kolenda zajął I miejsce w swojej grupie wiekowej, Zuzia Ratajszczak zdobyła wyróżnienie w swojej grupie wiekowej, a praca Marty Kaczmarek otrzymała kwalifikację do wystawy !
Wielce gratuluję również Jagodzie, Anieli, Kacprowi, Jasiowi, Zuzi B, Marysi, Amelii, Kubie, Zosi, Maciejowi, Hubertowi i Mateuszowi. Jak interesujące prace wykonali, proszę obejrzeć na fotkach fotek TUTAJ
ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA!
kiermasz2016
Pragniemy poinformować, że klasa 3a organizuje w tym roku charytatywny kiermasz świąteczny!
Od środy do piątku (7-9/12) podczas dużych przerw będziecie mogli kupić wiele pysznych wypieków, dlatego zamiast zamawiać obiad przyjdźcie na nasz kiermasz :) Zarobione pieniądze przeznaczymy na zakup karmy i mleka w proszku, które pomogą przetrwać zimę wielu psiakom ze schroniska w Gaju. Dostaliśmy informację, że przydałyby się im też koce lub ręczniki, dlatego jeśli macie w domu zbędne egzemplarze zachęcamy do przyniesienia ich na kiermasz (będziemy je zbierać do kartonowego pojemnika). Mamy nadzieję, że wesprzecie naszą akcję charytatywną oraz skusicie się na zakup pysznych słodkości :) Kiermasz odbędzie się też w sobotę (10/12) podczas zebrania rodziców.
Serdecznie zapraszamy!
ETWINNIG. Schools awarded the European Quality Label 2016
europejska jakość

We are pleased to announce that the schools were awarded the European Quality Label 2016! A total of 2644 projects received the Quality Label for their outstanding work. Below there is a detailed list of the distinguished schools, teachers' names and the projects that got their Quality Label. (here lista)

Both our schools and prof  Elżbieta Paluczek were awarded.
Math 3.0 Amazing Trip through Histry
erasmus+

Z przyjemnością przekazuję informację, że wygraliśmy unijny konkurs programu Erasmus+ i otrzymaliśmy dotację na realizację projektu matematycznego: "Math 3.0 Amazing Trip through Histry".

W związku z tym w trymestrze I i II tego roku szkolnego klasy IA i IIA  odbywać będą dodatkową lekcję matematyki każdego tygodnia. Cel główny: przez realizację przygotowanego projektu podnieść kompetencje matematyczne. Projekt będzie realizowany jednocześnie przez nauczycieli z Islandii i Francji w ich szkołach. W najbliższy piątek będziemy gościć wspomnianych nauczycieli, którzy odbędą lekcje z naszymi uczniami w klasach: IA, IIA, 3a, 3b.

Projektem koordynuje prof. Elżbieta Paluczek.

I próba maturalna
matura próbna 2013
Pewnie zauważyliście kartki z napisem "Prosimy o ciszę" wywieszone w korytarzu B. Ta cisza potrzebna jest uczniom klasy IIIA, którzy w poniedziałek rozpoczęli pierwszą serię maturalnych egzaminów próbnych. Tygodniowy maraton rozpoczął sie w poniedziałek od egzaminu z języka polskiego i biologii, zakończy sie w piątek egzaminami ustnymi z języków. Jak na razie dobre humory dopisują. Na wyniki przyjdzie nam poczekać do przyszłego tygodnia i wtedy wszystko będzie jasne ;)
Spotkanie absolwentów
AbsolwentDrodzy Absolwenci,

szybkimi krokami zbliża się dzień naszego wspólnego spotkania, które w tym roku odbędzie się 26 listopada (sobota) o godz. 18:00.
Zapraszamy wszystkich, którzy  to sobotnie popołudnie chcieliby miło spędzić w gronie osób związanych ze Szkołą.

Do zobaczenia :)
Wystawa malarstwa olejnego Uczniów wn z rysunku i mdp. - listopad 2016
Wystawa malarstwa olejnego Uczniów wn z rysunku i mdp. listopad 2016Szanowni Państwo,  nasz holl stał się ostatnio niezwykle interesującym miejscem. Miejscem, w którym moi Uczniowie i ja, także,  przedstawiamy Czcigodnym Odbiorcom nasze obrazy - w najbardziej intrygującej, ale też bardzo trudnej technice olejnej. Zapraszamy do kontemplowania, dyskutowania o sztuce (nie o gustach, oczywiście!!!). Proszę poczytać recenzje w Naszym najlepszym Ekosiku (nie wątpię, że je wkrótce znakomite napiszą:-).
mdp. z plastycznie zakręconymi jej Uczniami
Fotki TUTAJ

Wykład Szkolnej Akademii Myślenia: Śmierć i Życie.Transplantacje.
płuca
SAM proponuje wykład dr. nauk medycznych, anestezjologa Mariusza Skrzypczaka: "Śmierć i Życie. Transplantacje." Nasz gość jest zastępcą ordynatora oddziału anestezjologii i intensywnej terapii Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu i w roku ubiegłym pracował w zespole, który wykonał pierwszy w CPiT przeszczep płuc. To wydarzenie było ważne nie tylko dla szpitala, ale też dla całej Wielkopolski. Wydaje się, że jedynie w transplantologii życie tak bardzo zależy od... śmierci.
Wykład odbędzie się w piątek 25 listopada o godz. 14.00 w sali wykładowej. Zapraszam uczniów liceum oraz zainteresowanych gimnazjalistów z klas trzecich.
Święto niepodległości
NiepodlegliDnia 11 listopada 1918 r. Rada Regencyjna przekazała Józefowi Pisłudskiemu władzę nad wojskiem. Dzień ten uznaje się za początek polskiej niepodległości, po przeszło stu latach zniewolenia.
Cześć polskiej ziemi, cześć
Ojczyźnie naszej cześć
Cześć Polsce, cześć
Kto się jej synem zwie
W kim polska dusza wre
Niech stanie w grono te
Pieśń chwałу wznieść*

* Fragment polskiej pieśni patriotycznej Cześć polskiej ziemi, cześć.
Jesień ma swój wielki walor: wakacje!
jesienne wakacje 2016Jeszcze tylko wyjazdowe spotkania w piątek, rekolekcje w sobotę i od poniedziałku dla wszystkich 9 dni wakacji. Życzę słońca, pięknych kolorów przyrody i odpoczynku. Jeśli trzeba uporządkujcie zaległości te szkolne, ale i kinowe, koncertowe, i teatralne - na wszystko powinno starczyć czasu. Spotkamy się 2 listopada.
Sekretariat w dni wakacyjne czynny będzie od 9.00 do 11.00.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szkoła warta polecenia
gimnazjum nr 1 i I liceum ogólnokształcące w Swarzędzu
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Losowa fotografia
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Ciekawy link
Projekt
"Dziecięcy świat emocji"
grupy MIMIKA

Wygenerowano w sekund: 0.08 8,122,959 Unikalnych wizyt