17-10-2017 03:49
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2017
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Regulamin
Wymagania egzaminacyjne
Przykładowe zadania
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Media o nas ...
Piszą o nas...
Po każdej nocy jakby ich więcej, rozpanoszyły się prawie bezczelnie
Lalki2017
Pierwsi goście na Dzień Otwarty? Tylko czemu przychodzą pod osłoną nocy? Dziwni jacyś tacy... Znani trochę z filmu (?), trochę z książek(?). Podobni, ale inni. Rozeszli się, jakby byli u siebie. Bezczelnie zamieszkali u nas! Przyznać trzeba, że wnieśli trochę nowego kolorytu, stylu, nowych rozmów... Są. I dobrze! Tu ich widać więcej.
Otwieramy nasze drzwi w najbliższą sobotę
drzwi otwarte 2017
W sobotę 18 marca otworzymy nasze drzwi szerzej niż zwykle - zapraszamy wszystkich, którzy chcą się z nami uczyć od kolejnego roku oraz rodziców naszych uczniów na godzinę 10.00. Będzie można zobaczyć nasze lekcje, nas samych oraz uczestniczyć w kilku niespodziankach. Jeśli do tej pory nigdy u nas nie byłeś, napisz meila, to przyślemy imienne zaproszenie.
Niespodzianka dla Pań i Dziewcząt
dzień kobiet 2017Ten dzień w ostatnich latach gromadzi w Polsce wiele kobiet na ulicach miast, gdzie manifestują w obronie swoich praw.
Inną temperaturę miał 8 marca 2017 r. w naszej szkole. Trzecioklasiści gimnazjalni postanowili zaprosić nasze Panie i Dziewczęta do sali gimnastycznej, aby im zaprezentować przygotowany przez siebie muzyczny upominek, okazać dla nich sympatię i wdzięczność za to, że są. Atmosferę wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Tylu gimnazjalistów gościmy jedynie raz w roku
Żaby2017

Każdego roku w sobotę na przełomie zimy i wiosny przyjeżdżają do nas najzdolniejsi gimnazjalni poloniści i matematycy z całej Wielkopolski. Także w minioną sobotę w naszych ławkach zasiadło ponad 200 uczestników II etapu konkursu "Złota Żaba". 300 następnych zajęło Szkołę Podstawową nr 4 na Os. Kościuszkowców. To najbardziej prestiżowy i najstarszy konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Przyjęcie tak dużej grupy wymaga wyjątkowej mobilizacji nie tylko naszych nauczycieli, ale też wielu uczniów, którzy pomagali w organizacji tego przedsięwzięcia. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Warto zauważyć , że wśród konkursowiczów można było zobaczyć też kilku uczniów naszego gimnazjum. TUTAJ kilka fotek.

Przyjeżdżają goście z Chin i Ukrainy!
AisecW ramach współpracy z międzynarodową organizacją studentów AIESEC w nadchodzącym tygodniu lekcje odbywać będą: Zheningjing (Janina) He studentka międzynarodowej komunikacji  z University of Nottingham Ningbo China (gra na fortepianie, cytrze oraz śpiewa) i Kateryna Sements studentka ekonomii z Ukrainy.  Przygotowany plan zajęć przewiduje lekcje w każdej klasie. Tu NOWE fotki!
Zimowe współzawodnictwo…
śnieg

…czyli wyniki tegorocznych Szkolnych Zawodów Narciarskich i Snowboardowych, Muszyna 2017 zostały oficjalnie ogłoszone jeszcze w Muszynie. Pełna lista wyników została udostępniona uczniom.

Lista zwycięzców dalej....

Wielkopolska Liga Robotyki 2016/2017
robotykaPodczas ostatniego spotkania Wielkopolskiej Ligi Robotyki tematem zadania były zawody robotów sumo. Miło mi poinformować, że Jan Indrzejczak i Michał Roszak zajęli drugie miejsce, ustępując dopiero podczas finałowej walki. Wyniki pozostałych drużyn sprawiły, że umocnili się oni na pozycji lidera tegorocznej ligi. Bardzo dobry wynik osiągnęła również drużyna Jakuba Bączyka i Szymona Giernalczyka odpadając na etapie półfinałowym. Pozostałe drużyny Naszej Szkoły, mimo, że nie osiągnęły tak dobrych wyników, należy docenić za bardzo duże zaangażowanie.

Zdjęcia TUTAJ

Nareszcie ktoś się zlitował!
Kolos w zimiePogoda nie sprzyja - chorych przybywa. Nasza podatność na wirusy i bakterie w dużej mierze zależy od sposobu ubierania. Nie trzymajmy szalików i czapek w plecakach i kieszeniach - tam nas nie ochronią. Nie wybiegajmy ze szkoły rozpięci, a bywa, że i w butach ... tekstylnych. Sympatyczni artyści pomyśleli nareszcie też o ... kolosie. Tylko ... na głowie czegoś brakuje... Fotka TUTAJ wyraźnie pokazuje co już jest, a czego jeszcze nie ma...
Zaczarowany wieczór! Studniówka 2017
Studniówka 2017
Siła pomysłowości, wyobraźni i wielu godzin pracy rodziców, nauczycieli, uczniów IIA i samych maturzystów wyczarowała wieczór, który długo będziemy pamiętać. Zachwyt wchodzących wzbudziła najpierw sala, jeszcze większy polonez, a potem... a potem urocza zabawa pełna dobrej muzyki i wielu kasynowych niespodzianek. Duże brawa dla maturzystów! Długo pewnie przjdzie nam o tym sobotnim wieczorze opowiadać... Na początek kilka zapowiadających ciąg dalszy fotek TUTAJ! Długo oczekiwane nowe też!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy …
Wielka Orkiestra

ponownie zagrała z naszym udziałem. Trudy Szkoły Zimowej nie zatrzymały nas dziś w domach. Kwestowaliśmy na ulicach Swarzędza wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wolontariusze z naszej szkoły zebrali łącznie ok. 3500 złotych. Podziękowania za poświęcony czas i zebraną kwotę należą się uczniom:

klasy 1a Hani, Lidce, Małgosi, Oli K., Oli Ś., Patrycji, Zosi J., Zosi S., Zuzi, Mikołajowi W. i Szymonowi

klasy 1b Maciejowi

klasy IIA Zosi G. i Karolowi M.

Dziękujemy! :) FOTO

Jutro zmieniamy adres - przez 9 dni będziemy w Muszynie
szkoła zimowa 2017
Dzisiaj ostatnie lekcje przed szkołą zimową. Jutro rozpoczynamy podróż od dworca w Poznaniu. Uwagę przykuwają teraz prognozy pogody. Szkolny geograf uważa za najbardziej wiarygodną dla Muszyny  ustalaną w... Norwegii. Znajdziemy ją TUTAJ. Wygląda bardzo optymistycznie, ale zapowiada też siarczyste mrozy! Pamiętajcie o ciepłych ubraniach! Czapki i rękawice jadą z Wami!  Zawiera też obraz z wielu kamer z miejsc, w których zamierzamy być. W kolejnych dniach przekazywać będziemy też kolejne widomości i serwis fotograficzny.
Wyjechali! Mróz nie był tak straszny jak go opisywali, ale pociąg trochę się spóźnił. Pakowanie przebiegło sprawnie i bardzo szybko, ale...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto zobaczyć, co proponują:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Losowa fotografia
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Wygenerowano w sekund: 0.09 8,994,406 Unikalnych wizyt