Dzień Trudnych Pytań: Media - źródło wiedzy, ale o czym?
Dodane przez witold_gromadzki dnia 18-10-2017 10:08:22
Otaczają nas, są z nami każdego dnia, dostępne w dzień i w nocy, przykuwają uwagę, bywa uzależniają: media! Żyć z nimi trudno, bez nich też nie jest łatwo. Jak poruszać się w tym gąszczu? Czym różni się prawda od fałszu? Szczerość od manipulacji? Czy jest jeszcze miejsce na zaufanie? W relacjach z mediami tracę czy zyskuję? Dużo w tym roku będzie pytań. Odpowiedzi szukać będziemy w najbliższy piątek wraz z:
Katarzyną Kolską wieloletnią dziennikarką Gazety Wyborczej, redaktorką, od 2008 r. związana z miesięcznikiem „W drodze”. Pełni stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Absolwentka filologii polskiej i teologii, autorka wielu artykułów oraz kilku książek, m.in. Modlitwa poranna i wieczorna (Olimp Media 2008) i Moje dziecko gdzieś na mnie czeka. Opowieści o adopcjach (Znak 2011). Prywatnie mężatka, mama dwóch synów,  oraz z
o. Jackiem Szymczakiem OP - teologiem i dziennikarzem, współpracuje z Katolicką Agencją Informacyjną, TVN, współtwórca Stacji 7 i wielu innych projektów medialnych i internetowch. Obecnie  mieszka w klasztorze w Gdańsku i pełni tam posługę: subprzeora, duszpasterza akademickiego DA Górka oraz opiekuna Kuchni św. Mikołaja. Fotki, tym razem wszystkieTUTAJ.