Wokół wiosna, zielono… a my z nartami wyjeżdżamy do Krynicy!
Dodane przez witold_gromadzki dnia 04-01-2018 15:00:54
Długo oczekiwana „Szkoła Zimowa” rozpoczęta. Rozproszeni w różnych miejscach dworca wszystkie klasy spotkały się na peronie. Załadunek do wagonu rowerowego odbył się sprawnie, choć nie znalazł pochwał u obsługi pociągu… Dojeżdżamy do Krakowa, humory dopisują! Najważniejsza wiadomość: na Tyliczu jest śnieg! Kto nie wierzy nich obejrzy zdjęcia. W samej Alpinie znowu kilka zmian: większą stołówka i nowa sala...  taneczna! Są już pierwsze zdjęcia z odjazdu. Postaramy się o fotograficzne relacje z każdego dnia zamieszczać TUTAJ. Sobota: nadal jeździmy na Tyliczu. Trójka Królów zadbała o śnieg....  Uwaga! dalej są już finałowe wyniki!

Treść rozszerzona
.... Sukcesem zakończyła się też ekstremalna wyprawa grupy spacerowej z Tylicza do Krynicy! Błotośnieg zapamiętamy na długo... Dyskoteka zorganizowana przez maturzystów zakończyła długi dzień.
Niedziela: zmieniliśmy stok na Szczawnik,  ale warunki chyba gorsze - jutro wracamy na Tylicz. Na trochę dłużej zmianę stoku zapamięta Wojtek...
Dzisiaj też pierwsze lekcje tańca i tradycyjne wyjazdy do krynickiego kina. W nocy ma padać śnieg.
Poniedziałek: powrót na Tylicz był dobrym pomysłem - warunki przyzwoite. Grupa spacerowa wybrała się za granicę na tradycyjną wyprawę do pana Mikołaja. Młodsi gimnazjaliści odwiedzili kino w Krynicy, a maturzyści mają za soba lekcje tańca.
Wtorek: w nocy napadało śniegu, dużo słońca! Warunki wspaniałe.
Środa: nadal słońce, Tylicz nie zawodzi: dzisiaj odbyły się zawody - czekamy na wyniki. Spacerowa grupa odkryła nowe trasy! Delegacja licealistów wyjechała do Warszawy odbierać laury... , ale lekcje odbyły się zupełnie normalnie. Trwają eliminacje turnirjowe piłkarzyków i tenisa stołowego - w czwartek finały.
Czwartek: Rano narty Tylicz, później lekcje i pakowanie. IIIA pojechała pożegnać się z Krynicą a po kolacji miała ostatnią lekcję tańca.

Spotkanie podsumowujące szkołę zimową - ogłoszenie wyników zawodów narciarskich i snowboardowych

I miejsca

Narty LO dz - Iga Muszalska

Narty LO ch - Kuba Marszałkiewicz

Narty Gim dz - Marysia Szydłowska

Narty Gim ch - Jakub Augustyniak

Snowboard - Jakub Walczak

Turniej tenisa stołowego finał Igor Wiatr i Tomek Gościński bardzo wyrównany wygrał Tomek 3:2 w setach.

Turniej piłkarzyków wygrała drużyna Tomek Rosiński i Mateusz Fajfer.

Rozdano również inne nagrody - będą w EKOSIKU.

Piątek: od rana przygotowania do odjazdu... wszyscy i wszystko musi się zmieścić najpierw w autobusach - łatwo nie jest - widać na zdjęciach... Są już w Krakowie, jeszcze parę godzin i będą na miejscu. Przyjazd na dworzec w Poznaniu zakończył Szkołę Zimową w 2018 roku. Zaliczymy ją do udanych. Wszystkim nauczycielom, Sympatycznej Kierowniczce, instruktorom narciarskim, naszemu niestrudzonemu doktorowi i obsłudze "Alpisy" serdeczne podziękowania. Zostały już tylko ostatnie zdjęcia...