KICIA-KOCIA-I-NUNUS-Komplet-4-Ksiazki-Zestaw-1.jpg

30 czerwca uczniowie klasy IID liceum zorganizowali projekt o sympatycznej nazwie "EKOSowe opowieści". Do naszej szkoły zawitały dzieci związane z Fundacją Dzieciaki i Zwierzaki z Zalasewa wraz ze swoimi opiekunami.
Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki poza działalnością terapeutyczną i rehabilitacyjną prowadzi działalność na rzecz społeczności lokalnej. Integruje rodziców dzieci niepełnosprawnych stwarzając im różnorodne okazje do wspólnych spotkań, takich jak między innymi czytanie dzieciom bajek.
EKOSowa młodzież przygotowała krótkie opowiadania, które zostały przez nich odczytane. Atmosfera było przemiła, a mali goście otoczeni pluszakami z roześmianymi buziami przysłuchiwali się prezentowanym bajkom.