PHOTO-2019-11-16-04-55-00.jpg

Piątkowe zajęcia szkolne przyniosły sporą niespodziankę. Przećwiczony dwa dni wcześniej układ taneczny nabrał nowych kształtów i figur. Ponadto pojawiły się kolorowe, bogato zdobione stroje, w których wystąpiliśmy na próbie generalnej na dużej scenie. Czworo z nas wzięło udział w próbach muzycznych, w których ćwiczyli dwa utwory przygotowywane na sobotę.

Lekcje tańca i muzyki przedzielone zostały pieczeniem naleśników z serem, doprawionych kolendrą i chili. Popołudniowe godziny przez wielu z nas przeznaczone zostały na zakupy, które okazały się wielce udane.

PHOTO-2019-11-16-05-31-38.jpg

Sobotnie przedpołudnie przywitało nas mocnym słońcem i wysoką temperaturą, która wynosiła 28 stopni. Od rana trwały przygotowania do uroczystości pożegnalnej. W ich ramach grupa taneczna zakładała tradycyjne indyjskie stroje oraz ozdabiała twarze wyszukanym makijażem. Swoją ostatnią próbę miała też grupa muzyczna.

PHOTO-2019-11-16-12-34-07.jpg

W trakcie uroczystości pożegnalnej przywołane zostały wspomnienia z pobytu uczniów indyjskiej szkoły w Swarzedzu oraz świeże impresje uczniów w New Delhi. Oba występy artystyczne zakończyły się sukcesem, co będzie można zobaczyć w materiale filmowym. W trakcie spotkania zarówno strona indyjska jak i polska dzieliła się swoimi wrażeniami. Podziękowania w naszym imieniu złożyli Maria Szydłowska i obaj opiekunowie. Po uroczystości odbyła się sesja fotograficzna, której rezultaty rownież pojawią się na naszej stronie.

Przed nami sobotnie popołudnie i niedziela, które spędzimy w rodzinach goszczących.

Do zobaczenia w Szkole.

Galeria cz.5