DSC_0132.JPG

W sobotę tegoroczni maturzyści wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami bawili się na długo wyczekiwanym Balu Studniówkowym.

DSC_0066.JPG

Studniówkę rozpoczął pełen wdzięku i elegancji polonez, nad przygotowaniem którego czuwała pani prof. Beata Szafrańska już na kilka tygodni przed wydarzeniem. Podczas balu zabawę uświetniły występy przygotowane przez bohaterów wieczoru oraz ich rodziców, jak również konkursy taneczne przygotowane przez młodszych kolegów. Zarówno pięknie zatańczony walc jak i przedstawienie rodziców dostarczyły wszystkim obecnym niezapomnianych emocji i wzruszeń.

DSC_0156.JPG

Nad całością wydarzenia czuwała pani prof. Mariola Freyter wraz ze swoimi uczniami z klasą IIB.

DSC_0185.JPG

W naszej pamięci na długo pozostaną pięknie wyglądający maturzyści i ich goście, odświętnie nakryte stoły, pyszne jedzenie...ale przede wszystkim dobra zabawa w atmosferze wzajemnego szacunku i przyjaźni.

D85_6527.jpg

Naszym uczniom gratulujemy, a wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia bardzo dziękujemy.
Wychowawczynie klas III
Natalia Czajka i Magdalena Janas