kwiaty1.jpg

W ferworze codziennych wyzwań, obowiązków, sprawdzianów, pandemii i nauczania zdalnego łatwo zapomnieć o tym, że czasem trzeba się zatrzymać.
Zwykle dzień 14 października jest taką okazją - świętem pełnym uśmiechu i sympatycznych gestów. W tym roku paskuda pokrzyżowała nam plany i niespodziankę przygotowaną dla nauczycieli musieliśmy przełożyć na późniejszy termin.

Szanowni Nauczyciele,
w dniu Waszego święta dziękujemy za Wasz trud, za okazaną troskę i zrozumienie, za udzielaną pomoc. Powodów do wdzięczności jest wiele. Czym w końcu byłoby życie uczniowskie bez nauczycieli?
Dlatego tego dnia dziękujemy i składamy życzenia: aby praca nauczycieli nadal sprawiała im radość oraz żeby odnosili sukcesy nie tylko na polu zawodowym.
W imieniu wszystkich Ekosiaków
uczniowie klas maturalnych.

plastusz.jpg Szybki konkurs: Gdzie zostało zrobione to zdjęcie?

Pierwsza osoba, która prześle poprawną odpowiedź (na adres mailowy szkolnego geografa), otrzyma nagrodę.