zlota zaba.jpg

Zaplanowany na marzec drugi etap Konkursu "Złota Żaba" 2019/20 nie mógł się odbyć, ale Komisja Konkursowa ustaliła ostateczne wyniki na podstawie liczby punktów uzyskanych przez uczestników w pierwszym etapie. Lista laureatów i wyróżnionych została zamieszczona 15 maja na stronie www.zlotazaba.pl w zakładce Archiwum/Wyniki. Cieszymy się z wysokich wyników uczniów klasy ósmej naszej szkoły. Z matematyki Mikołaj Czostek zajął XI miejsce, a Tomasz Pawlaczyk został wyróżniony (miejsce 25). Antoni Mrozek zdobył wyróżnienie z języka polskiego i literatury (miejsce 24). Po raz pierwszy w historii "Złotej Żaby", z powodu ograniczeń epidemicznych, nie będzie w tym roku publicznego wręczania nagród. A cieszymy się bardzo, więc choćby wirtualne brawa dla Mikołaja, Tomka i Antka!