SZAM.jpg

Szkolna Akademia Myślenia zaprasza na wykład dr. Arkadiusza Kajdasza Rozwiązanie odwiecznej zagadki - jak ciepło, zimno i dotyk inicjują sygnał w układzie nerwowym. Nagroda Nobla z dziedziny fizjologii i medycyny 2021. Dr Arkadiusz Kajdasz - pracownik Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN - zawodowo zainteresowany jest szeroko pojętym metabolizmem RNA, modyfikacjami tych cząsteczek, ich dojrzewaniem i wpływie na funkcjonowanie komórek w stanach fizjologicznych i patologicznych. W naszej szkole prowadzi warsztaty nadobowiązkowe z biologii molekularnej w praktyce.

Zapraszamy we wtorek 23 listopada o godzinie 17.00 do sali wykładowej. Miejsca zarezerwowane dla uczestników zajęć na poziomie rozszerzonym z biologii. Pozostałe po zgłoszeniu do p. A. Białobrzeskiej