Dwa ostatnie dni pełne słońca reprezentacja naszych uczniów spędziła na swarzędzkim stadionie. Pierwszego dnia odbyły się tam III Igrzyska Biegowe Dzieci i Młodzieży 2019 oraz imprezy towarzyszące dniu dziecka. W niedzielę uczestniczyliśmy w dwóch biegach: biegu rodzinnym oraz biegu na dystansie 10 km, który rozegrany został po raz siódmy. Z uwagi na wysokie temperatury drugiego dnia zawodów z niepokojem oczekiwaliśmy na mecie wszystkich uczestników dwóch ostatnich biegów. Dekorując zawodników pięknymi, pamiątkowymi medalami gratulowaliśmy im indywidualnych osiągnięć sportowych oraz hartu ducha. Nasi wolontariusze znakomicie spisali się podczas wykonywania przydzielonych im zadań. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i organizatorów biegów.