brydz_2.jpg

Nie czekając na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, jeszcze w tym trymestrze, otwieramy kolejne zajęcia z warsztatów nadobowiązkowych: Klub Brydżowy.
Brydż to najlepsza z gier karcianych. Kształci pamięć, koncentrację, umiejętność liczenia, logicznego myślenia i podejmowania decyzji. Czy czegoś jeszcze potrzebujemy, by odnieść sukces w prawie wszystkich przedmiotach szkolnych? Wymienione umiejętności podniesiesz na wyższy poziom dzięki biegłości w brydżu. Osiągnięcie sukcesu gwarantują wyjątkowi nauczyciele i pasjonaci sportu brydżowego:
Elżbieta i Ryszard Paluczkowie, panią profesor ciągle żywo wspominamy jako nauczycielkę matematyki wielu roczników naszych maturzystów, pan profesor, to też matematyk, a do niedawna jeszcze, odnoszący duże sukcesy przedsiębiorca.
Oboje serdecznie zapraszają na pierwsze spotkanie Klubu, w czasie którego omówią program zajęć, opowiedzą o swojej brydżowej pasji i chętnym zaproponują zostanie członkiem Klubu przynajmniej do końca trymestru. Czekać na Was będą o godzinie 16.30, w środę 11 maja, w Sali nr 30.