pasek.jpg

Zaczynamy powracać do norm życia społecznego. Poznaliśmy ważne dla nas daty: w Szkole spotkamy się w poniedziałek 27 kwietnia. Wiemy też, że końcowoszkolne egzaminy odbędą się mniej więcej z miesięcznym opóźnieniem. To dobre wiadomości dla nas wszystkich.
Do 17 kwietnia ustalę wszystkie daty potrzebne do normalnego funkcjonowania Szkoły.
Wydaje się, że w wielu uczniowskich domach, mimo wszystko, jest szansa na Święta spokojniejsze. Dzisiejsze komunikaty Premiera nie powinny wpłynąć na zmiany życiowych planów naszych absolwentów.

wielkanoc2.jpg

Wszystkim Nauczycielom, Uczniom i ich Rodzicom, Pracownikom Szkoły, wszystkim, którzy nam pomagają, mogę zatem życzyć, z większą, niż wczoraj nadzieją na spełnienie, Świąt optymistycznych. Znowu Noc przegra z Dniem! Wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości i uśmiechów na twarzy.
Witold Gromadzki