A3.jpg

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia udało się nam zakończyć akcję charytatywną, w której pomagaliśmy dzieciom objętym opieką przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu.
Za środki zebrane z aukcji zakupiono sprzęt rehabilitacyjny stymulujący rozwój przedsionkowo- proproiceptywny, tunele sensoryczne, kołdry obciążeniowe, dyski sensoryczne, masażery wibracyjne, huśtawki podwieszane, kamizelki SPIO. Adam, Wiktoria, Zuza, Tobiasz, Antosia i pozostali podopieczni byli zachwyceni prezentami, które otrzymali.
Jeszcze raz dziękujemy Państwu za okazane serce i pomoc chorym dzieciom! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, na których widać uśmiechnięte buzie obdarowanych dzieci i ich rodziców.

A5.jpg

A2.jpg