IMG_3015.jpg

W piątek 20 września w Poznaniu, w siedzibie firmy Franklin Templeton odbyło się spotkanie finałowe projektu Innovators of Tomorrow. Głównym organizatorem całego projektu była

IMG_2974.jpg

Konferencja była podsumowaniem projektu, który zaangażował młodych innowatorów w rozwój ich przedsiębiorczości, kreatywności oraz zdolności przywódczych. W pierwszej części konferencji siedem wyróżnionych zespołów zaprezentowało swoje projekty, a najlepsze z nich zostały nagrodzone.

IMG_3001.jpg

Wydarzenie zgromadziło także ekspertów oraz mentorów projektu, którzy wzięli udział w inspirujących prelekcjach i panelach dyskusyjnych. Podczas wystąpień omówione zostały kluczowe zagadnienia, takie jak:
- budowanie przedsiębiorczości - wymagania i znaczenie,
- cechy skutecznego lidera/liderki,
- wpływ technologii na przyszłość oraz przemysł,
- historie sukcesu (success stories),
- przykłady innowacyjnych zastosowań technologii w codziennym życiu.
Prezentacje miały charakter inspirujący i edukacyjny, a ich treść została przekazana w przystępny sposób, opierając się na praktycznych przykładach.
Miło na zauważyć, że dwa zespoły z naszej Szkoły znalazły się w gronie laureatów.
Grupa projektowa w składzie: Maria Indrzejczak, Zuzanna Pawlak, Mikołaj Braciszewski, Jakub Tarłowski za swój projekt FREE YOUR EARS otrzymali wyróżnienie.

IMG_2982.jpg

Natomiast grupa projektowa w składzie Lena Rzetecka i Natasza Walotka za projekt LILY SKIN zdobyły II miejsce.

IMG_2990.jpg

Trzeciej grupie z naszej Szkoły w składzie: Julia Szałachowska, Maja Wrzeszcz, Bartosz Olasek, Julian Piechocki i Szymon Płacgtij również należą się ogromne brawa za wejście do finału i prace nad projektem aplikacji bCLOSE.

IMG_3008.jpg

Główną nagrodą dla czterech nagrodzonych projektów jest udział w międzynarodowej Konferencji Tech of Tomorrow, która odbędzie się w marcu 2025 roku oraz możliwość zaprezentowania swoich projektów międzynarodowemu audytorium.
Nagrodzone zespoły zostały również zaproszone do Gdańska do siedziby firmy Intel oraz do poznańskiej siedziby firmy Franklin Templeton gdzie odbędą jednodniowe staże zawodowe.

1726485366530.jpg

Raz jeszcze wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i czekamy na kolejną edycję projektu.