Żaba3.jpg

W sobotę w naszej szkole gościć będziemy laureatów Konkursu "Złota Żaba". To tęgie głowy, najlepsi z najlepszych, którzy swoją kreatywność i talent do rozwiązywania najtrudniejszych zadań udowodnili, mierząc się z wyzwaniami przygotowanymi dla nich przez naszych nauczycieli języka polskiego i matematyki.
Przyjadą z Poznania, Zalasewa, Kobylnicy, Kicina, Suchego Lasu, Lubonia, Środy Wielkopolskiej czy Wrześni, ale też z daleka: z Kalisza, Koła, Nowej Soli, Międzychodu, Słupcy, Wschowy i Złotowa. Najbliżej mają uczniowie naszej szkoły - troje z nich znajdzie się także wśród triumfatorów. Razem z osobami towarzyszącymi - rodzicami, nauczycielami, spodziewamy się ponad 200 osób.
Nagrody wręczać będą członkowie Komisji wraz z patronami Konkursu, przedstawicielami władz samorządowych i sponsorów.
Muzyczną oprawę zapewni występ jazzowego trio. Listy laureatów i wyróżnionych będą dostępne na stronie zlotazaba.pl od sobotniego popołudnia.