DSC_0907w1.jpg


W sobotę 12.03 o godzinie 10.00 szeroko otworzyliśmy drzwi Naszej Szkoły.

DSC_0906w1.jpg


Spotkanie rozpoczęliśmy od obejrzenia etiudy teatralnej “Dzieci” na podstawie opowiadania Sławomira Mrożka w wykonaniu grupy teatralnej “Niegramotni, czyli sorry William” pod opieką Katarzyny Pawłowskiej oraz występu wokalnego Wielkiej Orkiestry Dnia Jednego pod opieką Klaudyny Woszczyk.

DSC_0915w1.jpg


Po wspólnym spotkaniu na sali gimnastycznej w mniejszych grupach wzięliśmy udział w lekcjach prowadzonych przez uczniów - uczestników zajęć na poziomach rozszerzonych I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS w Swarzędzu.

DSC_0989w1.jpg


Drzwi Otwarte zakończyliśmy rywalizacją międzyklasową. Najwięcej punktów i nagrodę - dzień wolny od lekcji - zdobyła klasa IA.

DSC_1013w1.jpg


Uczestnicy drzwi otwartych mogli również obejrzeć wystawę prac uczestników warsztatów nadobowiązkowych z rysunku. Zapraszamy również do obejrzenia powiązanego z nią performencu.

IMG-0048.jpg


Na boisku szkolnym klasy I przygotowały kiermasz dla gości Drzwi Otwartych. Zebrane fundusze przeznaczymy na pomoc jednej z ukraińskich rodzin, która zamieszkała na terenie naszej gminy.

DSC_0984w1.jpg


Galeria