W środę o godz. 8 stawiliśmy się w szkole by brać kolejne lekcje tańca i ćwiczyć przed sobotnim występem. Męski układ taneczny został w pełni przedstawiony, a skomplikowane kroki niemal opanowane. Z niezrozumiałych dla nas powodów, nasza nauczycielka tańca skupiła wiekszą uwagę na układzie tanecznym naszych panów :).

PHOTO-2019-11-15-06-32-59.jpg

Po lekcji tańca mieliśmy okazję oddać się relaksujacym ćwiczeniom z malowania, w ramach zajeć plastycznych. Po szkole uczniowie w towarzystwie swoich indyjskich partnerów oraz ich rodziców odwiedzili Akshardam. Jest to hinduistyczny kompleks świątynny otwarty w 2005 r., ktory oferuje zwiedzającym interaktywną podróż przez historię Indii z laserowym pokazem po zachodzie słońca.

W czwartek nastawiliśmy zegarki na godzinę 4:30 - czyli północ czasu polskiego - by przygotować się do wyprawy do Taj Mahal. Podróż do Agry, dawnej stolicy państwa indyjskiego, zajęła nam cztery godziny. W samym kompleksie Taj Mahal powitał nas małpi gang, który "obrabował" indyjskie dzieci z loda i butelki soku pomaranczowego - i to na naszych oczach. Mauzoleum Taj Mahal zostalo uznane za jeden z 7 nowych cudów świata i stanowi część dziedzictwa narodowego Indii. Wyprawa, która w sumie zajęła nam 14 godzin warta była trudu, który rekompensowało podziwianie wzniesionego w XVII w. mauzoleum.

PHOTO-2019-11-14-16-50-53.jpg

Galeria cz.4, Galeria cz.5