DSC_0697.JPG

Wtorek 30.11 - Andrzejki... a dla społeczności naszej Szkoły wielkie święto dobroczynności. Tego dnia odbył się bowiem koncert "Gramy i śpiewamy dla Kacpra" połączony z licytacją przedmiotów zgromadzonych dzięki hojności rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły. Celem organizatorów było zebranie 6 tys. zł na turnus rehabilitacyjny dla Kacpra Waldy - chłopca dotkliwie doświadczonego niepełnosprawnością.
Ku naszemu zaskoczeniu i wielkiej radości udało nam się zgromadzić ponad 12 tysięcy złotych.
Licytacje przepięknych obrazów, zdjęć, rękodzieł a także usług (wykonanie spersonalizowanego tortu, kurs jazdy konnej itd), i przydatnych gadżetów ukazał wielkie serce i zaangażowanie naszych rodziców i nauczycieli. Jesteśmy za to ogromnie wdzięczni.

DSC_0678.JPG

Wieczór umilały nam występy naszej utalentowanej wokalnie, instrumentalnie i aktorsko młodzieży. Koncert pełen był życzliwości, dobrej energii i poczucia wspólnotowości co jest niezwykle cenne dla naszej ekosowej rodziny.