K4.jpg


W wieczorny poniedziałek 7 listopada nasza szkoła rozbrzmiewała dźwiękami wspaniałej muzyki, w holu roznosił się zapach wyśmienitych wypieków, a na sali gimnastycznej panował gorący nastrój "kto da więcej?. Powód był wyjątkowy: odbył się doroczny Koncert Charytatywny organizowany przez uczniów klasy IA i IC pod opieką wychowawczyń i pani profesor Klaudyny Woszczyk. W tym roku wspieraliśmy podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, którzy potrzebują sprzętu do integracji sensorycznej.

K5.jpg


Dzięki zaangażowaniu i otwartemu na potrzeby innych sercu naszej szkolnej społeczności wszystkie wystawione na aukcję przedmioty znalazły nabywców, przychód z aukcji zasiliły także wpłaty indywidualne oraz sprzedaż słodkości przygotowanych przez klasę IC. Dzięki Państwa ofiarności zgromadziliśmy ponad 11 500 zł! Obecna na koncercie prezes Stowarzyszenia, pani Barbara Kucharska, nie kryła wzruszenia Państwa hojnością, ponieważ środki te pokryją wiele potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami.

K6.jpg


Dziękujemy za udział w naszym charytatywnym wydarzeniu, zaangażowanie oraz wzruszającą hojność! Dzięki Państwa ofiarności świat podopiecznych Stowarzyszenia stanie się lepszy.

Galeria