EF Challenge to międzynarodowy konkurs, który stwarza młodzieży przestrzeń do dyskusji na temat pozytywnych zmian społecznych.


Uczniowie trzech klas pierwszych: IA, IC i ID podjęli wyzwanie odpowiedzenia w języku angielskim na tegoroczne pytanie konkursowe "What global issue are you most passionate about solving?" w formie autorskich nagrań wideo - i to pomimo pandemii, która bezwzględnie ograniczyła ich możliwości tworzenia nietuzinkowych nagrań filmowych.


Spośród wszystkich prac wyłoniono siedem najlepszych, które w konkursie będą reprezentowały naszą szkołę. Za wszystkich, których prace przeszły do następnego etapu międzynarodowego konkursu EF Challenge trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!


Ale zanim to nastąpi ogłaszamy konkurs na najciekawszą pracę konkursową naszej szkoły!

W ramach lekcji wychowawczych wszyscy uczniowie obejrzą siedem najlepszych filmów a nastepnie wezmą udział w głosowaniu. Szczegółowe zasady głosowania przedstawią wychowawcy.

Głosowanie będzie trwało od czwartku 4.06 do środy 10.06.
Ogłoszenie wyników konkursu szkolnego odbędzie się 19 czerwca.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni.


Może obejrzenie filmów zainspiruje was do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu EF Challenge!