9.jpg

Po rocznej przerwie w piątek 5 listopada zorganizowaliśmy kolejne, dziewiętnaste, spotkanie z podopiecznymi Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. L. Grajka ze Swarzędza, które odbyło się pod nazwą „Olimpiady Radości”.

12.jpg

Podopieczni Stowarzyszenia zaprezentowali program artystyczny, który składał się z dwóch piosenek „Tolerancji” S. Sojki oraz „Trudno tak” K. Krawczyka i E. Bartosiewicz. Agata odczytała wiersz o sporcie, a Mirka wiersz swojego autorstwa o jesieni. Artystów nagrodziliśmy brawami, którzy zmobilizowani ciepłym przyjęciem oraz oklaskami przystąpili do konkurencji sportowych przygotowanych przez uczennice i uczniów klasy IIIA i IIIB. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale i z uśmiechem na ustach żegnali się z nami, obiecując, że wrócą do nas za rok.

5.jpg