Uczniowie klas pierwszych Liceum i siódmej Szkoły Podstawowej rozpoczęli szkolenie, które pozwoli im dołączyć do grona pełnoprawnych Ekosiaków.
Młodzi adepci będą musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami. Liczymy, że wspólne działania pozwolą się nam zintegrować i z ochotą rozpocząć nowy rok szkolny.
Obóz adaptacyjny w Antoniewie uważamy za rozpoczęty!
Obozowa Rada Wychowawców
Galeria 1
Poniedziałek rozpoczęliśmy porannym rozruchem poprowadzonym przez Kubę i Adama z klasy IA.
Po smacznym śniadaniu zabraliśmy się za działania w grupach: klasowych, międzyklasowych i międzyszkolnych. A wszystko po to, żeby lepiej się poznać i nauczyć wspólnie pracować.
Dzień zakończyliśmy intensywnym ruchem na sali gimnastycznej i na kosmicznej dyskotece.
Galeria 2
Wtorek upłynął nam na zmaganiach sportowo - zręcznościowych. Najpierw młodsi uczniowie czyli klasy 7a, IA i IB przygotowały i przeprowadziły dla starszych kolegów zawody sportowe.
Wieczorem, kiedy zrobiło sie ciemno klasy IC i ID zorganizowała dla klas młodszych nocną grę terenową.
A co się tam działo można zobaczyć na zdjęciach.
Galeria 3
Od środy rana rozpoczęliśmy próby do ogniska. Po obiedzie klasy zaprezentowały modele galaktycznych ścigaczy a wieczorem odbył sie konkurs wiedzy o EKOSie.

Czwartek upłynął nam na przygotowaniach do klasowych występów. O godzinie 17:00 powitalismy wszystkich przybyłych gości i rozpoczęła sie galaktyczna biesiada.

Mieszkańcy wszystkich planet dostąpili zaszczytu pasowania na rycerza Galaktyki EKOS.
Galeria 4