ch2.jpg

W naszej szkole, mimo to, że w budynku nie mogą się odbywać lekcje, spotykamy się na zajęciach w przestrzeni wirtualnej. Odbywamy nawet większość zajęć z Warsztatów Nadobowiązkowych.

ch1a.jpg

Zajęcia Chemii z Pomysłem przyciągają młodzież interesującą się odkrywaniem i próbą wytłumaczenia zjawisk fizykochemicznych, które codziennie obserwujemy. Spotkania, podczas których uczniowie wykonują doświadczenia w swoich domach, w pokoju lub kuchni, angażują w pełni ich uwagę i sprawiają sporo radości. Cudownie jest oglądać świat zmieniających się nieustannie barw, albo pobawić się balonem wypełnionym dwutlenkiem węgla.
Życzymy wszystkim radości w odkrywaniu cudów natury, szczególnie tych znajdujących się tuż obok nas.

ch3.jpg