panprama 1.jpg


Uczniowie klas pierwszych Liceum i siódmej Szkoły Podstawowej w niedzielny poranek wyjechali ze swoimi wychowawcami do Antoniewa koło Skoków na obóz adaptacyjny.
Co jest grane? - pod tym wieloznacznym hasłem przewodnim kryją się aktywności, w których uczestnicy obozu wezmą udział i które pozwolą im niejedno jeszcze o szkole się dowiedzieć, zorientować się, kto jest kto i mentalnie przestawić się na "tryb pracy".
Życzymy dobrych humorów i sprzyjającej pogody.

panprama 2.jpg


23.08.2020
Obóz adaptacyjny rozpoczęty! Antoniewo powitało nas słoneczną pogodą. Pierwszy dzień spędziliśmy na poznawaniu terenu i grach integracyjnych. Planujemy wiele gier sportowych i nie tylko.
Galeria 1

24.08. poniedziałek
Po pobudce, o jakże późnej godzinie - 7:45, wszyscy poszliśmy na poranny rozruch. Po śniadaniu, Liceum przygotowywało nowych uczniów do quizu o EKOSIE. Młodsi koledzy mieli możliwość uzyskania przydatnych i ciekawych informacji o funkcjonowaniu szkoły i nowych wyzwaniach. Następnie Liceum wybrało się na spacer do sklepu podczas, którego pokonano dystans około 10 km wyznaczając przy tym trasę do gry terenowej. Po powrocie uczniowie liceum opracowali mapy, reguły gry terenowej i liczne zadania.
Wieczorem odbył się turniej sportowy Liceum. Pierwsze miejsce w rozgrywkach w ping-ponga uzyskał Adam Darwish a w badmintona - Eryk Niciejewski.
Uczniowie Szkoły Podstawowej realizowali podobny plan dnia, jednak w odwrotnej kolejności.
Julia Ołdakowska/Agnieszka Banaszak
Galeria 2

25.08. wtorek

7a panorama.jpg

Dzisiejsza rozgrzewka nieco różniła się od poprzedniej - musieliśmy biegać. Po śniadaniu Liceum dokończyło przygotowania do gry terenowej, aby była gotowa po obiedzie. Spodziewaliśmy się, że Szkole Podstawowej zajmie to co najmnjej godzinę, jednak pokonali trasy mniej więcej w pół godziny. Następnie musieli złożyć wszystkie części układanki razem i odszukać skarb zaznaczony na mapie - słodycze i czarną flagę z czaszką. Wszyscy mieli przy grze dużo zabawy. Po kolacji Liceum otrzymało podziękowania od młodszych kolegów. Wieczorem odbyła się dyskoteka na sali gimnastycznej.
Julia Ołdakowska
Galeria 2
Filmiki tańca wymyślonego podczas podchodów przez klasy 7A i 7B
Filmik 1
Filmik 2
26.08. środa
Dzisiejsza rozgrzewka, na szczęście :), została odwołana przez deszcz. Po śniadaniu odbył się konkurs wiedzy o EKOSIE, wygrała Gabrysia. Niestety niektóre pytania przerosły nawet naszych znajomych Ekosiaków. Później Liceum poszło do sklepu. W drodze powrotnej zaskoczyła ich dość mocna ulewa. Po obiedzie kontynuowaliśmy przygotowania jutrzejszego ogniska. Wieczorem Liceum grało w gry planszowe, a później część z nich ukończyła przygotowania do chrztu dla nowych Eksiaków. Po kilku sprzeczkach doszliśmy do ładu i uporaliśmy się ze wszystkim do północy.
Julia Ołdakowska
Galeria 3
27.08. czwartek

Klasa 7a

27-1.jpg

Klasa 7b

27-2.jpg

Klasa IA

27-3.jpg

Klasa IB

27-4.jpg