mecz.jpg

W minioną środę, 15 września, oficjalnie zostały oddane do użytku nowe wielofunkcyjne boisko sportowe oraz bieżnia do biegów krótkich wraz częścią do rozbiegu do skoku w dal.
Czekaliśmy na nie z utęsknieniem.

bieżnia1.jpg

Początki budowy bieżni sięgają roku 2014. Wtedy to, dzięki pomocy otrzymanej od państwa Joanny i Remigiusza Łaganowskich, rodziców Zuzanny i Julii, powstała kamienna podbudowa. Na przeszkodzie dokończeniu inwestycji przez kolejnych 6 lat stały inne priorytety finansowe. Teraz - tylko biegać i skakać!

Uczniowie.jpg

To wydarzenie postanowiliśmy uczcić rozegraniem meczu siatkówki, w którym po dwóch stronach siatki stanęły reprezentacje: uczniów i nauczycieli wspartej przez absolwentów naszej szkoły.

Absolwenci.jpg

Emocji było co niemiara, gdyż każda z drużyn próbowała to spotkanie wygrać. Grających siatkarzy wspierała także ekipa cheerleaderek z klas 7a i b, które w przerwie meczu zademonstrowały przed szkolną publicznością przygotowany samodzielnie układ tańca.

7ab.jpg

Mimo olbrzymiego wsparcia udzielonego przez absolwentów ekipie nauczycielskiej pojedynek zakończył się zwycięstwem drużyny uczniowskiej. Na ich ręce składamy serdeczne gratulacje.

bieżnia2.jpg