SP2.jpg

Już 28 raz - jak co roku w ostatnią sobotę listopada - spotkaliśmy się z naszymi Absolwentami. Tych bardziej dojrzałych trudno dzisiaj wyobrazić sobie w szkolnej ławce. Czasem przychodzą z dziećmi, rodzinami, opowiadają o swych życiowych wyborach, codzienności, ciekawej pracy. Młodsi o studiach, planach na przyszłość. Niektórzy z nich - by spotkać się ze swoimi nauczycielami i kolegami z klasy - przyjechali z daleka: Konina, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, a nawet Manchesteru. Rozmawiamy też o szkole, dopasowują się do swoich starych miejsc. Zdziwieni dobudową piętra, z ciekawością oglądają nowe sale. Jest dużo wzruszeń, ale też zabawnych anegdot i wspomnień.
Sympatycznie Was widzieć, uczestniczyć w Waszych historiach, w niektórych nawet od 32 lat.
Do zobaczenia za rok!

Abs1.jpg