Ukraina1.jpg

Po pandemicznej przerwie wznawia działalność Szkolna Akademia Myślenia.
Najbliższe spotkanie będzie miało charakter szczególny, a zaproszony gość bardziej chciałby rozmowy z publicznością, niż wygłosić wykład.
Zaproszenie przyjęła pani: DILARA RODIONOVA – szkolny psycholog – ukraiński uchodźca – z Technikum Mechaniczno – Energetycznego w Białej Cerkwi niedaleko Kijowa.
Gość zrelacjonuje swoje i swojej rodziny doświadczenia wojenne i drogę do Polski. Koncentrować się też będzie na psychologicznych zagrożeniach wobec, których stanął uczeń ukraiński.
Czy, z racji oddalenia, nas te zagrożenia nie dotyczą? To jedno z pytań, na które spróbujemy odpowiedzieć.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich licealistów. Dla stworzenia warunków do rozmowy - spotkania odbędą się w trzech grupach w sali wykładowej:
I – dla klasy IIIAB – w piątek, 18 marca, od godz. 11.45 do 12.45
II – dla klasy IIICD – w poniedziałek, 21 marca, od 14.00 do 14.45