święta3.jpg


Drodzy Państwo**, uczniowie klasy IA i IB naszego liceum wraz ze swoimi wychowawczyniami mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tradycyjnym kiermaszu świątecznym**. Z racji ograniczeń pandemicznych zmuszeni byliśmy nadać mu nieco inną formę niż dotychczas.

Ale zacznijmy od początku. Celem kiermaszu jest zebranie pieniędzy, które wspomogą zaprzyjaźnione od wielu lat z naszą szkołą lokalne Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Na kiermaszu znajdą się wypieki, przetwory domowe i dekoracje świąteczne przygotowane przez uczniów klasy IA i IB oraz przez nauczycielki naszych szkół. Oprócz tego oferujemy dekoracje świąteczne i obrazy przygotowane przez uczestników warsztatów zajęciowych SPDST.

Jak wziąć udział w kiermaszu? Udostępnimy Państwu arkusz, w którym znajdziecie informacje o oferowanych produktach, ich ilości i cenie. Niektóre produkty zostały sfotografowane i ich zdjęcia zaprezentowane są pod arkuszem. Prosimy przeczytać dokładnie listę produktów. Jeśli znajdziecie Państwo coś, co chcielibyście nabyć, prosimy o wpisanie swojego imienia i nazwiska i liczby zamawianych produktów (jeśli oferujemy więcej niż jeden z danej kategorii) we właściwym wierszu. Prosimy zapamiętać, co Państwo zamówili, w jakiej liczbie i ile to kosztuje (wszystkie ceny są tylko sugerowane ;). Produkty będzie można odebrać w szkole od najbliższego czwartku w godzinach 8.00 – 18.00. Będą one wystawione w sali nr 2. Zakupy są ‘samoobsługowe’ – zabieracie Państwo wybrane produkty, a pieniądze zostawiacie w puszce.

Mamy nadzieję, że wesprą Państwo SPDST, a przy okazji nabędą produkty, które będą cieszyły oczy i podniebienia w tym świątecznym czasie.

Liczymy na Państwa udział.

Uczniowie i wychowawczynie klasy IA i IB

REKLAMA KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO - FILM

święta4.jpg