DSC02329.jpg

Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego w Ekosie miało niezwykły charakter. Po raz pierwszy (i ostatni) żegnaliśmy dwa odchodzące roczniki: klasy trzecie gimnazjum oraz klasy ósme szkoły podstawowej.

DSC02362.jpg

Uroczystość zaczęła się od części artystycznej - grupa uczniów przygotowanych przez Panią Profesor Klaudynę Woszczyk przedstawiła wspaniałą interpretację ośmiu piosenek Agnieszki Osieckiej. Usłyszeliśmy między innymi "Okularników" oraz "Oczy tej małej".

DSC02397.jpg

Następnie odbyło się wręczenie świadectw i nagród klasom ósmym - dokonane przez Pana Dyrektora Witolda Gromadzkiego oraz wychowawczynie: Agnieszkę Michalską i Wiolettę Michałek. Po krótkim przemówieniu ósmoklasistów przyszedł czas na część następną - wręczenie świadectw i nagród klasom, które spędziły w Ekosie trzy lata, czyli 3a i 3b. Ich wychowawczyniami były Beata Szafrańska i Dorota Indrzejczak.

DSC02431.jpg

Po przemówieniach, podziękowaniach oraz powodzi kwiatów - głównie słoneczników - wszyscy życzyli sobie udanych wakacji.