DSC_0877.jpg

W ostatni piątek, mimo rozlicznych przeciwności losu, udało nam się zorganizować Wigilię szkolną. Szczególnie doceniamy tę możliwość po zeszłorocznych doświadczeniach, kiedy świętowaliśmy wprawdzie razem, ale każdy w swoim domu przed ekranem komputera.
W piątek mieliśmy możliwość przeżyć wspólnie tę niezwykłą uroczystość, złożyć sobie życzenia, cieszyć się z prezentów, zjeść wspólnie przygotowane przez nas potrawy, jednym słowem poczuć, że szkoła to coś więcej niż tylko lekcje, egzaminy, czy oceny. Obejrzeliśmy też etiudę świąteczną przygotowaną przez szkolną grupę teatralną "Niegromotni, czyli sorry William".
To spotkanie było również okazją do zaproszenia przez klasy IIA i IIB Kacpra Waldy i jego Mamy. To dla Kacpra zorganizowaliśmy w Andrzejki koncert charytatywny, na którym dzięki darczyńcom i hojnym licytującym zebraliśmy ponad 12 000 złotych. Pieniądze te zostaną przeznaczone między innymi na turnus rehabilitacyjny dla Kacpra. W tym miejscu chcemy przekazać szczere podziękowania od Kacpra i jego Mamy dla wszystkich, którzy przyczynili się do tak ogromnego sukcesu tej akcji.

20211217_174414.jpg

Korzystając z okazji, pragniemy przekazać wszystkim raz jeszcze życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2022.
Klasa IIA z wychowawczynią
Galeria