Zmiana 變化 تغيير Change Veränderung Changement Změna Byta Mutatio Изменение Αλλαγή Pokytis 변화 परिवर्तन

Trudno powiedzieć, że jest stara - ma jedynie 13 lat! Swoje wirtualne życie rozpoczęła 29 marca 2006 roku i odnotowała blisko 1 500 000 odsłon. Raptem minęło 4810 dni! A jednak w internecie to kilka epok technologicznych i równie dużo estetycznych. Trudno dalej udawać: strona, na której czytasz te słowa bardzo się już zestarzała. Jest archaiczna. W ostatnich latach było już kilka prób dokonania zmiany, ale bez efektu. Tym razem przychodzi się nam z nią pożegnać definitywnie. Choć uważny czytelnik następczyni ciągle będzie mógł do niej zajrzeć. Odsłona Nowej nastąpi wraz z nowym miesiącem. Jest efektem rozmów i dyskusji wszystkich pokoleń związanych z naszymi Szkołami. Jest pewnym kompromisem między tradycją, a nowoczesnością. W pracach nad zmianą uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Wszystkim serdecznie dziękuję. Uwagi i opinie o nowej stronie prosimy przesyłać do prof. Doroty Indrzejczak, która rozpocznie administrowanie kolejną odsłoną szkolnej strony internetowej.

Link do starej strony znajduje się w menu pod hasłem: Archiwalna strona Szkoły.