PHOTO-2022-11-30-15-46-59 (1).jpg

W poniedziałek 28 listopada po wielogodzinnej podróży grupa uczniów z naszej szkoły dotarła do Brunszwiku. Pierwszy dzień wymiany rozpoczęliśmy od zwiedzania szkoły, wspólnego śniadania oraz pracy nad projektem, który pozwolił nam się lepiej poznać.
Drugi dzień naszej wizyty w Niemczech spędziliśmy w Wolfsburgu. Zwiedziliśmy miasto, odwiedziliśmy fabrykę Volkswagena i poznaliśmy jej historię.

PHOTO-2022-12-01-11-15-59.jpg

Ostatni dzień wymiany to sportowo - manualne aktywności. Od wczesnego przedpołudnia uczniowie polscy wraz z ich niemieckimi partnerami próbowali wspiąć się jak najwyżej na ściance wspinaczkowej. Pod wieczór czekało na nas kreatywne wyzwanie malarskie: ozdabialiśmy własnoręcznie miseczki. Ostatnim punktem dnia była rywalizacja sportowa na kręgielni.