projekt.png

Miło nam poinformować, że klasy IA i IB zakończyły projekt pt ‘Sustainable cities of the Future’ ze szkołą CSV Van De Perre z Holandii, który realizowany był od kwietnia 2021 r.

projekt2.png

W czasie trwania projektunasi uczniowie pracowali w grupach polsko-holenderskich i zdobywali wiedzę na temat miast zrównoważonych.

projekt3.png

Zadaniem uczniów było wybranie istniejącego miasta i wprowadzenie w nim zmian, tak aby były bardziej zrównoważone i przyjazne środowisku.

projekt4.png

Efektem końcowym projektu było stworzenie prezentacji multimedialnych i zaprezentowanie ich w piątek 25.06.
Nasi uczniowie popisali się niezwykłą kreatywnością w projektowaniu zrównoważonego miasta przyszłości. Uczeń klasy I A, Mikołaj Czostek, stworzył projekt budynku w Minecrafcie, można go zobaczyć na zdjęciach.

projekt5.png