PHOTO-2024-06-29-14-10-43.jpg

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się 29 czerwca na deskach Sceny i Galerii Anny Kareńskiej w Nekielce. Uroczystość rozpoczęła premiera spektaklu zatytułowanego “Ćwiczenia z Hamleta”w wykonaniu naszego szkolnego zespołu teatralnego “Niegromotni, czyli sorry William” w reżyserii Artura Romańskiego. Cudowne było móc zobaczyć Nasze Koleżanki i Kolegów w zupełnie nowych rolach, do których przygotowywali się w ramach warsztatów nadobowiązkowych z teatru.

IMG_1223.jpg

W spektaklu wystąpili: W roli Hamleta wystąpiła Olesia Chervinchak, Ofelia – Aleksandra Rączka, Marcelina Wawrzyniak, Królowa Gertruda – Alicja Olejniczak, Król, Duch – Jakub Rutkowski, Poloniusz – Natalia Gotowicz, Horacjo – Idalia Zjeżdzałka, Laertes – Aleksandra Siedlecka.

IMG_1206.jpg

Zanim uczniowie otrzymali świadectwa p. Dyrektor Anna Białobrzeska wręczyła nagrody w kategorii "Dla tych, którym chciało się chcieć". W tej kategorii wyróżnione zostały uczennice i uczniowie, który angażowali się w działania charytatywne na rzecz osób potrzebujących, uczennice i uczniowie szczególnie angażujący się w działania na rzecz Szkoły oraz uczennice i uczniowie, którzy aktywnie brali udział w projekcie "Innovators of Tomorrow".
Po wręczeniu nagród nadszedł moment na który czekaliśmy cały rok - na wręczenie świadectw. Świadectwa, które otrzymały uczennice i uczniowie to rezultat bardzo trudnej, mozolnej, niekiedy pełnej wyrzeczeń i trudnych wyborów pracy. Nie zawsze było łatwo, ale z pewnością mogą być dumni.
Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony rok. Życzymy dużo spokoju i słonecznych wakacji! Do zobaczenia już za 63 dni, W NOWYM ROKU SZKOLNYM!.
Galeria w przygotowaniu