W minionym tygodniu uczniowie klasy 1A i 1B zakończyły wielotygodniowy projekt charytatywny realizowany dla DPS w Łopiennie. Uczniowie dzielili się swoimi talentami i zainteresowaniami z niepełnosprawnymi poprzez tworzenie filmów edukacyjnych i instruktażowych. Przeprowadzono również zbiórkę puzzli oraz datków na zakup artkułów higienicznych i pielęgnacyjnych. Dzięki ogromnej hojności rodziców udało się zakupić ponad 80 produktów, które zostały już przekazane podopiecznym. Wyrazem wdzięczności opiekunów DPS są piękne podziękowania przekazane klasom i wychowawcom P. prof. A. Banaszak i p. prof. M. Janas, które zawisną na szkolnym korytarzu. Bo tylko ”dobro to jedyna rzecz która się mnoży gdy się ją dzieli”