Zrzut ekranu (71).jpg


Na telekonferencję podsumowującą pracę w II trymestrze zalogowało się ponad 160 uczestników - uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły. Pomimo nietypowej formuły, udało się wyróżnić i zobaczyć na żywo wszystkich tych, którzy uzyskali w tym trymestrze wysokie wyniki i tych, którym komisja stypendialna przyznała stypendia naukowe. Otrzymują je uczniowie, którzy nie tylko uzyskują najwyższe oceny, ale również swą postawą, aktywnością i zaangażowaniem zapracowali na wysoką notę z zachowania. Stypendia przyznawane są w kilku kategoriach; w Szkole Podstawowej za uzyskanie najwyższych wyników w nauce po raz kolejny stypendium otrzymał Antoni Mrozek - uczeń klasy 8a. W Liceum w tej samej kategorii oraz za uzyskanie najwyższych wyników w nauce przedmiotów na poziomie rozszerzonym stypendia otrzymała uczennica klasy IIA Ola Tembłowska.
W klasie maturalnej o Stypendium imienia pani profesor Ilony Wieścickiej mogą ubiegać się biolodzy. Warunkiem przyznania stypendium jest uzyskanie wyniku z egzaminów próbnych i z matury z biologii powyżej 80%. Beneficjentem tego stypendium został Jakub Szydłowski, który na II próbie maturalnej uzyskał 85% wymaganej na egzaminie punktacji.
Od wszystkich nas nauka w ostatnim miesiącu drugiego trymestru wymagała dużego wysiłku i odpowiedzialności. Zwrócił na to uwagę Pan Dyrektor, podsumowując ostatnie tygodnie pracy i zwracając uwagę, na zaangażowanie wszystkich w to, by uczenie się było możliwe. Stoją za tym różne drobne sukcesy, których nie sposób czasem dostrzec, a tym bardziej i nagrodzić. Tym, którzy je odnieśli, serdecznie gratulujemy!

s4.bmp