Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminów maturalnych dla szkół okręgu, województw i powiatów. Uzyskane przez naszych maturzystów procentowe wyniki szkolne w zestawieniu ze średnimi okręgu i szkół Poznania są bardzo wysokie:

tabela matury.png

Miło zauważyć, że żadna szkoła z Poznania i powiatu nie ma lepszych wyników z egzaminów pisemnych z angielskiego i polskiego na poziomie podstawowym oraz ustnego z angielskiego na poziomie dwujęzycznym. Na drugim miejscu napisaliśmy egzamin z podstawowej matematyki, rozszerzonej historii oraz angielskiego na poziomie dwujęzycznym. W szkołach Poznania i powiatu poznańskiego język angielski na tym poziomie zdawało tylko ośmioro maturzystów - połowa z nich to nasi uczniowie! Pełne zestawienie wyników według średnich szkół znajdziecie TUTAJ.
Brawo uczniowie i nauczyciele! Wszystkim absolwentom życzę sukcesów na studiach!
Witold Gromadzki