Plakat koncert2.jpg

Niezwykle miło nam ogłosić, że niebawem, we wtorek 30.11 o godzinie 18.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły obędzie siękoncert charytatywny, którego celem jest zgromadzenie środków na turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego Kacpra Waldy.
Podczas części artystycznej zaprezentuje się wielu uzdolnionych wokalnie i instrumentalnie uczniów naszej szkoły. W trakcie koncertu odbędzie się licytacja wyjątkowych przedmiotów, których opis znajduje się w załączonym katalogu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim hojnym darczyńcom, bez których nie udałoby się zbudować tak ciekawej i różnorodnej oferty.
Zapraszamy do udziału w koncercie! Gwarantujemy nie tylko dobrą zabawę, ale i chwile wzruszeń.
uczniowie klasy IIA i IIB z wychowawczyniami

KATALOG SPIS.jpg

katalog1.jpg

katalog2.jpg

katalog3.jpg

katalog4.jpg

katalog5.jpg

katalog6.jpg